• Wyświetleń: 416
  • Dodano: 2021-01-06 / 12:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Jak działają pożyczki ratalne?

  Jak działają pożyczki ratalne?
  Zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki, ale wiesz, że chcesz ominąć formalności? Przeczytaj poniższy wpis, aby dowiedzieć się czym jest szybka pożyczka online, jakie są jej zalety oraz co uwzględnia kalkulator kredytowy?

  Czym charakteryzują się szybkie pożyczki online?

  Pożyczka online jest rodzajem zobowiązania bez konieczności wychodzenia w domu. Najczęściej proces trwa kilkadziesiąt minut.
  Decydując się na pożyczkę online warto zwrócić uwagę jednak na kilka kwestii. Pierwszą z nich jest procedura udzielania pożyczki, fakt, jak szybko od chwili przesłania wniosku możesz mieć środki finansowe na swoim koncie. Dodatkowo warto dokładnie przeczytać umowę i zwrócić uwagę na wszystkie dodatkowe koszty pożyczki i całkowitą kwotę do spłaty.
  W sieci można odnaleźć również rankingi pożyczek na raty i opinie o danych firmach, dlatego warto zapoznać się z nimi przed podjęciem ostatecznej decyzji.
  Pożyczka online sprawdzi się osobom, które szybko potrzebują pieniędzy np. na spełnienie swoich marzeń jak podróże, czy nowy sprzęt.

  Jakie są zalety pożyczki online?

  Pożyczki online mają swoich zwolenników i przeciwników. Jednak za kluczowe zalety zalicza się:

  - szybkość,
  - brak formalności,
  - jasne warunki umowy,
  - automatyczne zatwierdzenie wniosku,
  - brak potrzeby wychodzenia z domu.

  Pożyczki na raty online zyskują na popularności i często osoby wybierają je zamiast klasycznych pożyczek w bankach. Dodatkowo za duży plus uznaje się fakt, że pożyczka może zostać wzięta na dowolny cel, a pożyczkodawca nie wymaga podania powodu pożyczki.

  Jak działa kalkulator pożyczkowy?

  Kalkulator pożyczkowy daje możliwość sprawdzenia kosztów pożyczki. Uwzględnia dwa parametry:

  - kwotę jaką chcesz pożyczyć - najczęściej od 1000 złotych do 15 000 złotych,
  - ilość rat - od 4 do 48 rat.

  W kalkulatorze na stronie pożyczki supergrosz.pl można dokładnie zobaczyć wysokość raty, prowizji, RRSO oraz wartość odsetek. Podsumowana zostaje również całkowita kwota do spłaty. Daje to całościowy obraz na kwotę do spłacenia oraz wszystkie stałe koszty z jakimi wiąże się wzięcie pożyczki online.

  O firmie SuperGrosz

  Firma SuperGrosz działa na rynku od 2015 roku i została założona przez specjalistów. Daje możliwość podziału pożyczki na nawet 50 rat. Skutkiem tego są niskie raty, które można swobodnie spłacić. Firma podkreśla, że weryfikuje dokładnie zdolność kredytową osób, które ubiegają się o pożyczkę. Stali klienci mogą liczyć na pożyczkę rzędu nawet 15 000 złotych. SuperGrosz otrzymało Certyfikat Etyczny ZPF, który przyznaje się za działania biznesowe zgodne z Zasadami Dobrych Praktyk ZPF.

  Myśleliście kiedyś o pożyczce online?
  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".