• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 13714
  • Dodano: 2021-01-13 / 10:00
  • Komentarzy: 0

  Zima w obiektywie naszych czytelników

  W drugim tygodniu ferii zimowych, w końcu doczekaliśmy się opadów śniegu, a czytelnicy chętnie pochwalili się swoim widokiem z okna.

  O ile możemy liczyć na czujną rękę drogowców przy trudnych warunkach pogodowych, tak pojawienie się śniegu za oknem w okresie zimowym potrafi nas pozytywnie zaskoczyć. Nasi czytelnicy złapali za aparaty i podesłali aktualne widoki za oknem.

  Według Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wszystkie drogi krajowe są przejezdne. Jednak z powodu błota pośniegowego i lokalnej śliskości na wielu z nich mogą wystąpić utrudnienia. GDDKiA przekazała we środę rano, że na sieci dróg krajowych pracuje 1079 pojazdów do zimowego utrzymania.

  Zgodnie z zapowiedziami meteorologów, temperatura na zewnątrz ma utrzymywać się w okolicach -4 stopni Celsjusza do niedzieli 17 stycznia. Ujemnym temperaturom będą towarzyszył opady śniegu.

  Zdjęcia zamieszczone w galerii otrzymaliśmy dzięki uprzejmości naszych czytelników. Jeśli jesteście świadkami ciekawych zdarzeń, które Waszym zdaniem będzie warto uwiecznić na portalu zachęcamy do kontaktu, lub do wysłania materiału za pośrednictwem prostego formularza. Link jest zawsze dostępny na stronie głównej portalu.

  Zdjęcie (1/37)

  Solaris fot. Agnieszka

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".