• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1377
  • Dodano: 2021-01-11 / 13:41
  • Komentarzy: 0

  Waleczny Dreman minimalnie przegrywa z vice-liderem

  Waleczny Dreman minimalnie przegrywa z vice-liderem

  (Fot. Dżacheć)

  Obie bramki dla gości padły dopiero w drugiej połowie

  Trudny debiut przed sobą miał nowy szkoleniowec Dremanu Futsal Komprachcice-Opole. Jarosław Patałuch, bo o nim mowa, wraz ze swoimi podopiecznymi mierzył się z jedną z najlepszych drużyn w Statscore Futsal Ekstraklasa - Constract Lubawą. Oczywiście, faworytem byli goście, lecz gospodarze chcieli postawić trudne warunki.

  W pierwszej części gry mieliśmy prawdziwe widowisko. Obie strony mocno atakowały lecz znakomicie spisywali się golkiperzy - dzięki czemu, mimo wielu szans na gola, drużyny zeszły na przerwę przy bezbramkowym remisie.

  Niestety, w drugiej połowie zespół z Lubawy w końcu znalazł sposób na ekipę Dremanu. Najpierw w 24 minucie bramkę zdobył Tomasz Lutecki, a nieco ponad 240 sekund przed końcem na 2:0 dobił gospodarzy Bartłomiej Piórkowski. Jednakże, warto docenić bardzo dobrą grę zawodników z Komprachcic, którzy długo przeciwstawiali się znacznie bardziej doświadczonemu zespołowi, dzięki czemu można patrzeć z optymizmem na kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe, z Piastem Gliwice.  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".