• Wyświetleń: 1762
    • Dodano: 2021-01-11 / 13:41

Waleczny Dreman minimalnie przegrywa z vice-liderem

Obie bramki dla gości padły dopiero w drugiej połowie

Trudny debiut przed sobą miał nowy szkoleniowec Dremanu Futsal Komprachcice-Opole. Jarosław Patałuch, bo o nim mowa, wraz ze swoimi podopiecznymi mierzył się z jedną z najlepszych drużyn w Statscore Futsal Ekstraklasa - Constract Lubawą. Oczywiście, faworytem byli goście, lecz gospodarze chcieli postawić trudne warunki.

W pierwszej części gry mieliśmy prawdziwe widowisko. Obie strony mocno atakowały lecz znakomicie spisywali się golkiperzy - dzięki czemu, mimo wielu szans na gola, drużyny zeszły na przerwę przy bezbramkowym remisie.

Niestety, w drugiej połowie zespół z Lubawy w końcu znalazł sposób na ekipę Dremanu. Najpierw w 24 minucie bramkę zdobył Tomasz Lutecki, a nieco ponad 240 sekund przed końcem na 2:0 dobił gospodarzy Bartłomiej Piórkowski. Jednakże, warto docenić bardzo dobrą grę zawodników z Komprachcic, którzy długo przeciwstawiali się znacznie bardziej doświadczonemu zespołowi, dzięki czemu można patrzeć z optymizmem na kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe, z Piastem Gliwice.