• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1969
  • Dodano: 2021-01-11 / 10:37
  • Komentarzy: 0

  Pracownicy żłobka na ulicy Górnej "pozytywni". 25 podopiecznych trafiło na kwarantannę

  Pracownicy żłobka na ulicy Górnej "pozytywni". 25 podopiecznych trafiło na kwarantannę

  (Fot. Archiwum)

  Grupa podopiecznych z Publicznego Żłobka nr 3 w Opolu trafiła na kwarantannę po tym, jak u dwóch pracownic placówki potwierdzono obecność koronawirusa Sars-Cov-2.


  Kwarantanna podopiecznych potrwa najprawdopodobniej do końca tego tygodnia. O sytuacji powiadomił Urząd Miasta Opola.

  - 25-ro dzieci z jednej z grup Publicznego Żłobka nr 3 w Opolu zostało objętych kwarantanną, która prawdopodobnie potrwa do końca tygodnia. To efekt dodatnich wyników testów na COVID - 19 u dwóch pracownic żłobka. Pozostałe trzy grupy dzieci nie miały kontaktu z pracownicami, co pozwala na normalne funkcjonowanie placówki - przekazała w poniedziałek Katarzyna Oborska-Marciniak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Opola.

  Dodajmy, że w dniu dzisiejszym, aż do czwartku 14 stycznia przeprowadzone zostaną badania na obecność koronawirusa dla nauczycieli uczących w klasach I-III oraz w szkołach specjalnych, a także pracowników obsługi tych szkół, którzy zgłosili swój udział w powyższych badaniach. W najbliższych godzinach rząd powinien ogłosić, czy uczniowie mogą szykować się na powrót do szkół po feriach.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".