• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4436
  • Dodano: 2021-01-11 / 08:26
  • Komentarzy: 0

Duże zmiany w centrum Opola. Ulica 1-Maja w części jednokierunkowa!

 
 
Duże zmiany w centrum Opola. Ulica 1-Maja w części jednokierunkowa!

(Fot. MZD)

Zmiany wprowadzone przez Miejski Zarząd Dróg w Opolu związane są z postępem prac w obrębie budowy centrum przesiadkowego Opole Główne. Zmiany zaczną obowiązywać w poniedziałek 11 stycznia i potrwają do kwietnia.

Miejski Zarząd Dróg w Opolu informuje, że od poniedziałku zmieni się organizacja ruchu w rejonie budowanego centrum przesiadkowego Opole Główne. Ekipa budowlana rozpoczyna etap budowy ścian ogromnej konstrukcji od strony ul. 1 Maja.

- Fragment ulicy 1go Maja między Kołłątaja a Reymonta będzie jednokierunkowy. Będą mogły się nim poruszać tylko samochody jadące od strony Piastowskiej. Ruch w kierunku Zaodrza będzie się odbywał ulicami 1go Maja, Damrota, Kołłątaja i z powrotem na 1go Maja. Natomiast kierowcy jadący od strony ulicy Struga nie będą mieli możliwości skrętu w lewo w ulicę 1go Maja. Cały czas bez przeszkód będzie można poruszać się ulicą Armii Krajowej - informuje Adam Leszczyński, rzecznik prasowy opolskiego MZD i dodaje, że zmiany zaczną obowiązywać w poniedziałek 11 stycznia około godziny 12.00.

Zmiany mają związek z budową ścian centrum przesiadkowego od strony ulicy 1go Maja. Taka organizacja ruchu może potrwać do kwietnia. Za utrudnienia przepraszamy
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".