• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 6025
  • Dodano: 2021-01-08 / 09:31
  • Komentarzy: 1

  KMP Opole: Poszukiwany listem gończym Adam Kalinowski

  KMP Opole: Poszukiwany listem gończym Adam Kalinowski

  (KMP Opole)

  Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu, poszukują Adama Kalinowskiego. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu.

  Sąd Rejonowy w Poznaniu wydał postanowienie o zastosowaniu wobec w/w środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu za przywłaszczenie i oszustwa. 47-latek nie stawił się jednak w areszcie śledczym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego prokuratura rejonowa wydała za nim list gończy.

  Adam Kalinowski
  s. Kazimierza
  ur. 21 grudnia 1973 roku
  ostatnie znane miejsca pobytu: Opole


  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod nr tel. 47 861 26 25 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju, dzwoniąc na numer alarmowym 112.

  Jednocześnie policja przypomina, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zapewniamy zachowanie tajemnicy co do osoby informującej.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-01-10 16:12:59 [31.60.59.*] id:1606899  
  Polpha: Napisał postów [8495], status [VIP] Reputacja
  stary dobry Kali z Malinki

  Nick:
  Treść: