• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9618
  • Dodano: 2021-01-07 / 14:20
  • Komentarzy: 0

  Tragiczny bilans wypadku w Kluczborku. W szpitalu zmarł 18-letni uczestnik zdarznia

  Tragiczny bilans wypadku w Kluczborku. W szpitalu zmarł 18-letni uczestnik zdarznia

  (Fot. KPP Kluczbork)

  Jedna osoba nie żyje a cztery są ranne po wypadku do którego doszło w Kluczborku na ul. Wołczynskiej gdzie zderzyły się trzy samochody. Śledczy z kluczborskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

  05 stycznia o godzinie 22.20 w Kluczborku na ul. Wołczyńskiej droga krajowa nr 42 doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.

  Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący osobowym volkswagenem 30-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego z nieustalonej przyczyny na wiadukcie kolejowym uderzył w tył osobowego nissana, którym poruszał się 30- letni kierujący obywatel Ukrainy wraz z trzema pasażerami. W wyniku uderzenia nissan przemieścił się na lewy pas uderzył przodem w bariery a następnie został najechany na tył przez prawidłowo jadącą 18- letnią kierującą samochodem marki honda, która przewoziła dwie pasażerki.

  Kierujący volkswagenem po zderzeniu przemieścił się na lewy pas i zatrzymał. W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń ciała doznał 18-letni pasażer nissana, którego w krytycznym stanie przewieziono do szpitala w Opolu gdzie zmarł. Drugiego pasażera nissana oraz kierującą i pasażerkę hondy przewieziono do szpitali.

  Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierujących - kierowcy byli trzeźwi. Kierującego volkswagenem przewieziono do szpitala celem pobrania krwi do badań na zawartość środków odurzających. 30- latkowi zatrzymano prawo jazdy.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".