Największa SALA ZABAW w Opolu!

  Adres:
  ul. Obrońców Stalingradu 60
  45-594 Opole
  Telefon:
  730029269
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  kontakt@hoplandia.pl

  W Opolu otwarto nową i za razem największą na Opolszczyźnie salę zabaw dla dzieci. Na powierzchni 500 metrów kwadratowych, znajdziemy sporo atrakcji dla dzieci w wieku od 2 do 13/14 lat. To pierwsze takie miejsce w naszym regionie, którego, co było widać przez cały weekend, brakowało na opolskiej mapie atrakcji dla najmłodszych.

  Hala mieści się przy ulicy Obrońców Stalingradu, na terenie dawnego "Rolnika", znanego wielu starszym opolanom. To zaledwie kilka minut drogi samochodem od opolskiego Rynku.
  Przed lokalem znajdziemy duży parking, gdzie bez problemu zaparkujemy swój samochód. Niemal pod samo wejście podjeżdża także autobus MZK linii 11, ale komunikacją miejską możemy dojechać także liniami nr 7 i 16, wysiadając na ulicy Mieszka I, zaledwie kilkaset metrów od hali.

  W środku, na dzieci czeka sporo ciekawych propozycji. Wśród nich między innymi trampoliny z basenem wypełnionym gąbkami, tubbing - czyli zjeżdżalnia pontonowa, ogromna dmuchana poduszka, czy dmuchany plac zabaw.

  Cała hala została niedawno wyremontowana i wręcz pachnie nowością, a ceny, jak na to, co znajdziemy w środku, nie powinny nikogo zaskoczyć. Za godzinę zabawy naszego dziecka zapłacimy 20 złotych, ale już za dwie godziny zaledwie 5 złotych więcej, czyli 25 złotych. Płacąc 30 złotych, dziecko może korzystać z hali przez cały dzień. Oczywiście, dla rodziców wstęp jest całkowicie darmowy.


  SALA ZABAW OPOLE - HopLandia

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2017-10-11