• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4660
  • Dodano: 2021-01-01 / 10:02
  • Komentarzy: 1

  Nietrzeźwy 21-latek nie zatrzymał się do kontroli. Pościg w Zdzieszowicach

  Nietrzeźwy 21-latek nie zatrzymał się do kontroli. Pościg w Zdzieszowicach
   <i>(Fot. Dżacheć)</i>

  (Fot. Dżacheć)

  Okazało się, że nie wszyscy kierujący dostosowali się do panujących obostrzeń. 21-letni kierowca nie zatrzymał się do kontroli w Zdzieszowicach. Po policyjnym pościgu, uderzył w ogrodzenie i wjechał na jedną z posesji.


  21-letni kierowca Audi wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu. Samochód wzbudził podejrzenie policjantów, którzy postanowili zatrzymać go do kontroli.

  - 31 grudnia o godzinie 23.15 policjanci zatrzymali 21-letniego kierowcę Audi, który chwilę wcześniej nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Zdzieszowicach. Mężczyzna uciekając przed policyjnym patrolem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Badanie alkomatem pokazało stan po spożyciu alkoholu. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń - informuje sierż. szt. Przemysław Kędzior z Zespołu Prasowego Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

  Urządzenie pomiarowe pokazało 0,42 promila alkoholu we krwi. Na szczęście drogi były puste i nic nikomu się nie stało.

  Za kierownicą jesteśmy odpowiedzialny za siebie i za innych użytkowników dróg. Każdy kierowca powinien przyjąć zasadę - nigdy nie jeżdżę po alkoholu. Nietrzeźwi kierowcy stanowią ogromne zagrożenie dla pozostałych użytkowników dróg. Dlatego sami nie wsiadajmy za kierownicę w takim stanie, a kiedy mamy podejrzenie, że inny kierowca może być pod wpływem alkoholu zareagujmy. Poinformujmy o swoich podejrzeniach policjantów, lub zabierzmy kierowcy kluczyki. Być może nasza reakcja uratuje komuś zdrowie, a nawet życie.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-01-01 22:14:58 [78.11.110.*] id:1606565  
  Stefan: Napisał postów [26875], status [VIP] Reputacja
  Kretyn miał na wykroczenie, a szamba sobie narobił...

  Nick:
  Treść: