• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3826
  • Dodano: 2021-01-01 / 10:01
  • Komentarzy: 0

  Opolska Policja podsumowuje noc sylwestrową. Zatrzymano 7 nietrzeźwych kierowców

  Opolska Policja podsumowuje noc sylwestrową. Zatrzymano 7 nietrzeźwych kierowców

  (Fot. Dżacheć)

  Za nami noc sylwestrowa, która według służb minęła bardzo spokojnie. Oprócz kilku incydentów z nietrzeźwymi kierowcami, nie było poważnych zgłoszeń i zagrożeń na terenie Opolszczyzny.


  Minionego wieczoru i nocy Opolanie zadbali o swoje bezpieczeństwo. Opolscy policjanci - jak twierdzą - nie mieli nadmiaru pracy. Sylwestrowa noc minęła spokojniej w porównaniu do lat ubiegłych, co podsumowuje sierż. sztab. Przemysław Kędzior.

  - Noc Sylwestrowa minęła bardzo spokojnie, nie odnotowaliśmy poważniejszych interwencji. To głównie zasługa mieszkańców naszego województwa. Z reguł wszyscy się stosowali do obostrzeń, nie odnotowano poważniejszych incydentów, ani żadnych informacji o nieprawidłowym korzystaniu z fajerwerków - informuje sierż. sztab. Przemysław Kędzior z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

  Nie można natomiast powiedzieć samych pozytywów o opolskich kierujących, którzy wsiadali za kierownicę po spożyciu alkoholu. Na szczęście udało się ich wyeliminować z ruchu i nie doszło do wypadku.

  - Sytuacja na opolskich drogach również była spokojna. Nie odnotowaliśmy żadnych wypadków, natomiast w trakcie kontroli drogowych policjanci zatrzymali 7 nietrzeźwych kierujących. Przypominamy, jeśli nie jesteśmy pewni czy alkohol, który wypiliśmy ma wciąż na nas wpływ, podejdźmy do najbliższej jednostki policji by sprawdzić nasz stan trzeźwości. Pozwoli nam to ruszyć w drogę w pełni legalnie oraz bezpiecznie - dodaje.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".