• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1775
  • Dodano: 2020-12-31 / 12:26
  • Komentarzy: 1

  Opolscy kontrterroryści z pomocą na święta

  Opolscy kontrterroryści z pomocą na święta
   <i>(KWP Opole)</i>

  (KWP Opole)

   <i></i>

  Ich codzienna służba to zwalczanie najniebezpieczniejszych przestępców. Działają z lądu, powietrza i wody. Jednak tym razem zaoferowali swoją pomoc i dobre serce wychowankom jednego z Domów Dziecka w Opolu. Opolscy kontrterroryści zakupili dla podopiecznych tej placówki urządzenie wielofunkcyjne. Dzięki ich pomocy nauka, szczególnie w dobie koronawirusa, będzie dla dzieci łatwiejsza i bardziej przyjemna.

  Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego w Opolu, przekazali podopiecznym Domu Dziecka urządzenie wielofunkcyjne. Teraz dzięki urządzeniu, na którym można drukować, skanować czy kserować, podopieczni placówki w łatwiejszy sposób mogą uczestniczyć w nauczaniu zdalnym.

  O potrzebach wychowanków policjanci dowiedzieli się od jednego ze swoich znajomych. Funkcjonariusze od razu wiedzieli co zrobić by na twarzach dzieci pojawił się uśmiech. Po kilku dniach sprzęt był już w placówce.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-01-01 08:37:43 [5.173.112.*] id:1606556  
  Król Forum: Napisał postów [1405], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Wpadli z oknami i drzwiami?

  Nick:
  Treść: