• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5484
  • Dodano: 2020-12-30 / 10:25
  • Komentarzy: 0

  Ogień na budowie osiedla w Opolu

  Ogień na budowie osiedla w Opolu

  (Fot. Dżacheć)

  Do niebezpiecznego rozprzestrzenienia się ognia doszło we wtorek popołudniu na budowie osiedla mieszkaniowego w Opolu.


  Zgłoszenie o pojawieniu się ognia na dachu nowopowstającego budynku przy ulicy Koszyka w Opolu wpłynęło do opolskich służb ratunkowych we wtorek 29 grudnia około godziny 17.00.

  Dyżurny Stanowiska Kierowania zadysponował do zdarzenia 3 zastępy z JRG 2 Opole oraz jeden zastęp strażaków ochotników z OSP Opole - Szczepanowice. Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów straży, potwierdzono ogień na dachu budynku.

  Okazało się, że ogień rozprzestrzenił się poprzez rozpalony koksownik. Akcja trwała około pół godziny i zakończyła się sukcesem. Na szczęście nie było osób poszkodowanych w tym zdarzeniu.

  We wtorek 29 grudnia na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 44 razy. Odnotowaliśmy 6 pożarów, 36 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe. W zdarzeniach poszkodowanych zostało7 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brały udział 93 zastępy, w sile 363 strażaków.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".