• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3409
  • Dodano: 2020-12-29 / 15:33
  • Komentarzy: 1

  Wypadek na obwodnicy Dobrodzienia. Zderzyły się samochody ciężarowe, dostawczy i osobówka

  Wypadek na obwodnicy Dobrodzienia. Zderzyły się samochody ciężarowe, dostawczy i osobówka

  (Fot. Ratownictwo Opole)

  Na drogach Opolszczyzny doszło we wtorek do szeregu niebezpiecznych zdarzeń. Przynajmniej dwa z nich dotyczyły zdarzeń z udziałem samochodów ciężarowych. Przyczyną była nieostrożność kierujących.  We wtorek 29 grudnia przed godziną 10.00 do oleskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych, dostawczego oraz osobowego na obwodnicy Dobrodzienia.

  Zgodnie ze zgłoszeniem, na skrzyżowaniu Drogi Krajowej numer 46 z ulicą Szemrowicką (w ciągu obwodnicy Dobrodzienia) doszło do zderzenia samochodu ciężarowego marki MAN z naczepą typu cysterna do przewozu cementu, samochodu dostawczego marki Renault i osobowej Skody Fabi.

  Jedna z osób uczestniczących w zdarzeniu doznała poważniejszych obrażeń, po udzieleniu jej pierwszej pomocy, została przewieziona przez Zespół Ratownictwa medycznego do szpitala. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-12-29 19:13:17 [5.173.120.*] id:1606473  
  Król Forum: Napisał postów [1501], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Winny jest ten że skody bo to na pewno przedstawiciel handlowy i mu się spieszyło, drugi winny ten renault bo jechał niewyspany a trzeci winny ten z tira bo im zawsze się spieszy i nigdy nie zwalniają

  Nick:
  Treść: