• Wyświetleń: 975
  • Dodano: 2020-12-22 / 12:35
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Zaproszenia na ślub z personalizowanym zdjęciem to istny hit. Zobacz, dlaczego

  Zaproszenia na ślub z personalizowanym zdjęciem to istny hit. Zobacz, dlaczego

  Zaproszenie ślubne Oliwia z personalizowanym zdjęciem pary młodej

  Termin jest ustalony, a miejsce zostało starannie wybrane. Zbliża się Wasz wielki dzień i jesteście gotowi, aby wysłać zaproszenia do swoich bliskich. Są one pierwszym spojrzeniem gości w dzień Waszego ślubu, więc dobrze, aby się wyróżniały. Nie wiecie, jakie będą najlepsze? Może warto postawić na wyjątkowo oryginalne zaproszenia ślubne ze zdjęciem pary młodej?

  Czy określiliście styl swojego ślubu?
  Oprócz podania miejsca i pory dnia, zaproszenie - a dokładniej jego forma - wskazuje na konwencję, w jakiej odbędzie się ślub. Dlatego też młoda para powinna zdecydować się na imprezę w konkretnej aranżacji. Zależnie od tego, czy ceremonia będzie klasyczna i elegancka, nowoczesna i nieformalna, czy glamour i oficjalna można wybrać odpowiedni styl zaproszenia, który trafia w tę samą nutę.

  Niestety, wybór idealnej papeterii ślubnej często nie jest tak prosty, jak sobie wyobrażają pary. Między rodzajami papieru, czcionką, motywem, rozmiarami, wkładkami i kosztami jest wiele do przemyślenia. Do tego, tak ogromny wybór potrafi przytłaczać, przez co zaczyna brakować pomysłu na ciekawy i wyróżniający się projekt.
  Na szczęście jest pewna opcja, która fantastycznie sprawdzi się w przypadku każdej stylizacji ślubu i wesela. Ponadto z jej pomocą w sprytny sposób narzeczeni odnoszą się do estetyki uroczystości. Są to zaproszenia ślubne ze zdjęciem pary młodej.

  Jak wybrać zaproszenia na ślub ze zdjęciem?
  Przede wszystkim najpierw trzeba określić konwencję, w jakiej odbędzie się ceremonia. Dzięki temu będzie wiadomo, jakie wybrać zdjęcie. Odpowiednio dobrana fotografia podkreśli planowaną stylizację. Na przykład do wesela w stylu boho oraz rustykalnym pasują zdjęcia pełne luzu, wykonane na łonie natury. Natomiast uroczystość tradycyjna oraz glamour świetnie skomponuje się z klasycznymi ujęciami wykonanymi, chociażby na profesjonalnej, narzeczeńskiej sesji fotograficznej.

  Ostatnio modne jest także wykorzystanie fotografii zrobionych osobiście przez przyszłych małżonków. Pomysł z selfie na zaproszeniach nadaje bardzo osobistego, a wręcz intymnego charakteru. Takie zaproszenia ślubne ze zdjęciem w środku są też najbardziej naturalne.

  Jakie zdjęcie jest najlepsze?
  Ważne, aby przy wyborze zdjęcia kierować się kilkoma zasadami technicznymi. Najlepsze jest takie, na którym twarze bądź całe sylwetki zajmują większą część kadru. Lepiej wygląda również fotografia wykonane na jasnym tle. Istotną kwestią jest także rozdzielczość. Musi być ona jak najlepsza. Zdjęcie pobrane z mediów społecznościowych albo przesyłane komunikatorami jest gorszej jakości. Więc aby dobrze prezentowało się na zaproszeniu, warto skonsultować się najpierw z pracownikiem sklepu (np.wartMA) w sprawie rozdzielczości pliku.
  Jeśli Wasza uroczystość posiada jakiś konkretny motyw przewodni, jak np. kolor, spróbujcie wprowadzić ową kolorystykę do zdjęcia. Taki zabieg nada całości spójnego charakteru. Można nawet pójść o krok dalej i wykorzystać zdjęcie nie tylko do zaproszeń, ale także do winietek, zawieszek na wino i wódkę oraz w podziękowaniach.

  Jakie są rodzaje zaproszeń na ślub ze zdjęciem pary młodej?
  Wybór jest całkiem spory. Najpopularniejsze zaproszenia są składane na dwie części, z fotografią na pierwszej stronie. Istnieje również opcja ze zdjęciem w środku. A jeżeli zależy Wam na bardziej nowoczesnym designie, ciekawą wersją są zaproszenia ślubne ze zdjęciem na kalce, za którą prześwituje treść zaproszenia.
  Taka forma zaproszeń ma szczególnie indywidualny wymiar dla najbliższy Wam osób. Wykorzystanie fotografii w zaproszeniu ślubnym dla rodziców może okazać się wzruszającą pamiątką, która jest pięknym wyrazem Waszej miłości.

  Z jednej strony niezwykle prosty, a z drugiej oryginalny pomysł sprawi, że Wasza uroczystość zapadnie w pamięć na bardzo długo. Ponadto za zaproszenia ślubne ze zdjęciem ceny są bardzo przystępne, więc budżet weselny nie będzie musiał być specjalnie dla nich powiększany. Warto wyróżnić się tak stylowym dodatkiem.

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".