• 0
0
 

Hurtownia kosmetyczna KOSME PRO

Adres:
Aleja Przyjaźni 59i lok. 7
45-572 Opole
Telefon:
732730399
Fax:
WWW:
E-mail:
kontakt@kosmepro.pl

Internetowa hurtownia kosmetyczna KOSME PRO to hurtownia z kosmetykami profesjonalnymi dla gabinetów i salonów kosmetycznych.

Obecnie posiadamy w ofercie kosmetyki profesjonalne m. in. marki Apis, Bielenda, Farmona, Jadwiga, iSol, Podocare, Ella, Beta-Skin, Mesoestetic i in.

Są to profesjonalne kosmetyki gabinetowe dla salonów kosmetycznych do zabiegów kosmetycznych oraz profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej dla ich klientów.

Pełna oferta hurtowni znajduje się na stronie kosmepro.pl

W hurtowni kosmepro.pl zaopatrzysz swój gabinet kosmetyczny w sprawdzone profesjonalne kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji twarzy i całego ciała polskich marek jak Apis, Bielenda, Farmona i Jadwiga, kosmetyki do zabiegów medycyny estetycznej Mesoestetic, profesjonalne kosmetyki podologiczne Podocare, profesjonalne kosmetyki do depilacji cukrowej Ella oraz kosmetyki profesjonalne do stosowania z urządzeniami kosmetycznymi marki iSol m. in. do radiofrekwencji (fale radiowe, RF), infuzji tlenowej, oksybrazji, elektroporacji oraz bandaże do zabiegów na ciało (wyszczuplające, witaminowe, z minerałami i antycellulitowe).

Klientów detalicznych zapraszamy do internetowego sklepu kosmetycznego kosme.pl

Ostatnia aktualizacja firmy: 2018-04-12