• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3152
  • Dodano: 2020-12-26 / 10:49
  • Komentarzy: 1

  Samochód osobowy dachował w Zielęcicach

  Samochód osobowy dachował w Zielęcicach

  (Fot. OSP Łukowice Brzeskie)

  Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego doszło w pierwszy dzień świąt w miejscowości Zielęcice. Na szczęście skończyło się na "otarciach".


  W piątek 25 grudnia około godz. 18:15 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Brzegu wpłynęło zgłoszenie, że w Zielęcicach na DK39, samochód osobowy dachował i znajduje się w rowie.

  - Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Brzeg oraz jeden zastęp z OSP Łukowice Brzeskie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że w wypadku nikt nie doznał obrażeń. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatorów w pojeździe. W trakcie zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo - poinformował asp. Jarosław Buhl ze Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

  Chwilę później, około godziny 20:30 na drodze wojewódzkiej nr 403 na wysokości miejscowości Bierzów doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem i zakończyła podróż w rowie - w tym przypadku również nic się nikomu nie stało.

  - Świątecznego pośpiechu chyba nie sposób uniknąć. Staramy się ze wszystkim zdążyć na czas, by w końcu móc odetchnąć przy bożonarodzeniowym stole. Jednak za kierownicą samochodu nadmiar pośpiechu może skończyć się tragicznie. Bądźmy rozsądni, przestrzegajmy przepisów, stosujmy zasadę ograniczonego zaufania. Jeśli jednak tylko to możliwe, ze względu na stan epidemii, zrezygnujmy z odwiedzania się w czasie świąt - apelują policjanci.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-12-26 18:43:17 [5.173.88.*] id:1606382  
  SekO: Napisał postów [208], status [starszy wyjadacz] Reputacja
  Ocho... Dzbany skończyły świętować i znowu zaczyna się popisówka na drogach.

  Nick:
  Treść: