• Wyświetleń: 1568
    • Dodano: 2020-12-20 / 12:35

Remis Dremanu w ostatnim meczu 2020 roku

Gredar natomiast uległ w wymianie ciosów.

Rok 2020 był w rozrachunku udany dla obu ekip z Opolszczyzny. Awans zarówno Dremanu Komprachcice, jak i Gredaru Brzeg do ekstraklasy był miłym akcentem pierwszej połowy tego roku. Druga część nie jest już taka łatwa - W ekstraklasie obie drużyny biją się o byt, a w ostatnich tegorocznych meczach, ekipy chciały przybliżyć się do celu.

Bliżej tego jest znajdujący się obecnie na 14 miejscu w tabeli Dreman, który na własnym parkiecie podejmował AZS Warszawę. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, lecz na szczególne wyróżnienie zasłużyła gra obu bramkarzy, którzy za wszelką cenę próbowali utrzymać czyste konto, co w konsekwencji udało się zarówno golkiper gospodarzy, jak i gości i drużyny podzieliły się punktami.

W gorszej sytuacji jest Gredar. Po zwolnieniu dotychczasowego trenera, klub nie wygrał jeszcze spotkania i po pierwszej połowie również się na to nie zanosiło, gdyż przegrywali oni po 20 minutach na wyjeździe z FC Toruń 3:1. Zaskakująco jednak, zdołali wyrównać, lecz w 34 minucie gospodarze zamknęli wynik meczu, a Brzeżanie nadal są na 15 lokacie z 9 punktami