• 0
0
 

ALTER- HAUS Jakub Stachura

Adres:
Dubois 20
45-070 Opole
Telefon:
607 577 477
Fax:
WWW:
E-mail:
alter-haus@alter-haus.pl

Biuro nieruchomości ALTER-HAUS działa na rynku nieruchomości od 2008 roku. W naszej ofercie znaleźć można mieszkania, domy, działki i lokale na sprzedaż i wynajem. Firma posiada w ofercie nieruchomości głównie z terenu województwa opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego i małopolskiego. Biuro specjalizuje się także w pośrednictwie kupna i sprzedaży działek inwestycyjnych i rolnych. Posiadamy w swojej bazie zarówno oferty nieruchomości z rynku wtórnego, jak i oferty deweloperskie.

Agencja Nieruchomości ALTER-HAUS współpracuje, w zakresie kupna i sprzedaży oraz najmu i wynajmu nieruchomości, z wieloma biurami nieruchomości z terenu Opola i całej Opolszczyzny, Śląska, Małopolski i Dolnego Śląska, a także z biurami z terenu UE.

W ramach naszej działalności pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup wybranej nieruchomości. W razie potrzeby pomagamy również w kontaktach z doradcami podatkowymi i kancelariami adwokackimi. Zapewniamy również pomoc w sprawach związanych z budową, remontem lub adaptacją nieruchomości do wymagań Klienta. Aby sprostać potrzebom naszych Klientów współpracujemy z:

Kancelariami notarialnymi
Bankami i pośrednikami finansowymi
Doradcami podatkowymi
Kancelariami adwokackimi
Geodetami
Geologami
Biurami projektowymi
Firmami wykonawczymi

Posiadamy ubezpieczenie OC zawarte z TU CONCORDIA.

Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 12166

Nr licencji zarządcy odpowiedzialnego zawodowo: 17021

Ostatnia aktualizacja firmy: 2016-12-06