ALTER- HAUS Jakub Stachura

  Adres:
  Dubois 20
  45-070 Opole
  Telefon:
  607 577 477
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  alter-haus@alter-haus.pl

  Biuro nieruchomości ALTER-HAUS działa na rynku nieruchomości od 2008 roku. W naszej ofercie znaleźć można mieszkania, domy, działki i lokale na sprzedaż i wynajem. Firma posiada w ofercie nieruchomości głównie z terenu województwa opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego i małopolskiego. Biuro specjalizuje się także w pośrednictwie kupna i sprzedaży działek inwestycyjnych i rolnych. Posiadamy w swojej bazie zarówno oferty nieruchomości z rynku wtórnego, jak i oferty deweloperskie.

  Agencja Nieruchomości ALTER-HAUS współpracuje, w zakresie kupna i sprzedaży oraz najmu i wynajmu nieruchomości, z wieloma biurami nieruchomości z terenu Opola i całej Opolszczyzny, Śląska, Małopolski i Dolnego Śląska, a także z biurami z terenu UE.

  W ramach naszej działalności pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup wybranej nieruchomości. W razie potrzeby pomagamy również w kontaktach z doradcami podatkowymi i kancelariami adwokackimi. Zapewniamy również pomoc w sprawach związanych z budową, remontem lub adaptacją nieruchomości do wymagań Klienta. Aby sprostać potrzebom naszych Klientów współpracujemy z:

  Kancelariami notarialnymi
  Bankami i pośrednikami finansowymi
  Doradcami podatkowymi
  Kancelariami adwokackimi
  Geodetami
  Geologami
  Biurami projektowymi
  Firmami wykonawczymi

  Posiadamy ubezpieczenie OC zawarte z TU CONCORDIA.

  Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 12166

  Nr licencji zarządcy odpowiedzialnego zawodowo: 17021

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2016-12-06