• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1791
  • Dodano: 2020-12-18 / 09:02
  • Komentarzy: 0

  Ford uderzył w drzewo i stanął w płomieniach

  Ford uderzył w drzewo i stanął w płomieniach
   <i>(Fot. Ratownictwo Opole)</i>

  (Fot. Ratownictwo Opole)

  Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego doszło w czwartek wieczorem w powiecie kluczborskim. Kierowca został przewieziony do szpitala.


  Informacja o wypadku i pożarze samochodu osobowego wpłynęła do kluczborskich służb ratunkowych w czwartek 17 grudnia około godziny 22:30. Ze zgłoszenia wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. Do tego zdarzenia doszło na drodze między Lasowicami Małymi a Gronowicami.

  Z informacji przekazanych przez służby ratunkowe wynika, że kierujący samochodem osobowym jechał w kierunku Gronowic. Mężczyzna prawdopodobnie chcąc uniknąć zderzenia się ze zwierzyną leśną, która wyszła na drogę, zjechał na prawą stronę i uderzył w drzewo po czym w samochodzie pojawił się ogień. Mimo podjętych działań przez strażaków auto uległo całkowitemu spaleniu.

  Kierujący Fordem doznał obrażeń i został przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG Kluczbork i OSP Jasienie, jeden z OSP Lasowice Małe, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

  Policjanci z powiatu kluczborskiego ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".