• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 837
  • Dodano: 2020-12-15 / 09:55
  • Komentarzy: 1

  Olszowa: Po zderzeniu jeden z samochodów dachował i wpadł do rowu

  Olszowa: Po zderzeniu jeden z samochodów dachował i wpadł do rowu
   <i>(Fot. OSP Olszowa)</i>

  (Fot. OSP Olszowa)

  W dalszym ciągu na opolskich drogach dochodzi do porannych dachowań i kolizji. Służby ratunkowe nieustannie apelują o uważną i bezpieczną jazdę.


  Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego i busa doszło we wtorek 15 grudnia w Olszowej w powiecie strzeleckim (gmina Ujazd). Strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia, które miało miejsce na Drodze Wojewódzkiej nr 426 na skrzyżowaniu prowadzącym na Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną w miejscowości Olszowa. - Po dojeździe na miejsce okazało się, że w wyniku zderzenia jeden z samochodów dachował i wpadł do rowu. Na czas prowadzonych działań ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo - informują strażacy ochotnicy z OSP w Olszowej.

  Na tę chwilę nie znane są przyczyny tego zdarzenia. Będzie to ustalać policja.

  Służby Drogowe i Ratunkowe mają w ostatnich dniach sporo pracy. Mimo, że w ostatnim czasie nie doszło do poważnych zdarzeń drogowych, to cały czas służby wyjeżdżają do dachowań i drobnych kolizji, których można było uniknąć, zachowując ostrożność na śliskiej drodze.

  Wczoraj, w Siestrzechowicach, pow. nyski, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowały trzy osoby. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom, następnie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Następnie usunęli rozlane płyny oraz pozostałości powypadkowe z jezdni. Poszkodowane 2 osoby nie zakwalifikowano do hospitalizacji. Podczas działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

  reklama
  .

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-12-15 17:09:51 [188.147.38.*] id:1605977  
  rage366: Napisał postów [39], status [rozkręca się] Reputacja
  To że można kupić auto za 500 zł nie zwalnia z uważania na drodze i przeszczegania przepisów. I chyba każdy chce zaoszczędzić na oponach a bez bieżnika tak się kończy jazda.

  Nick:
  Treść: