Hotel & Resort Bajka

  Adres:
  Klasztorna 5
  46-040 Grodziec
  Telefon:
  664 165 557
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  recepcja@hotelbajka.com

  Hotel & Resort Bajka mieści się w malowniczej okolicy jezior i lasów niedaleko os stolicy Polskiej Piosenki miasta Opola. Wnętrze hotelu to połączenie przede wszystkim dwóch stylów: zakopiańskiego i alpejskiego, które wprowadza w niezwykle klimatyczny i ciepły nastrój.
  Hotel dysponuje 38 pokojami-kameralne i komfortowe jedno- dwuosobowe pokoje, cztery rodzinne pokoje studio oraz wyjątkowy apartament z kominkiem. Budynek posiada również pokój przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Na życzenie gości możliwość wstawienia dostawki do pokoju lub dodatkowego łóżeczka dla dziecka.
  Na około 30 ha mieści się również miejsce, gdzie można aktywnie i rodzinnie spędzić czas korzystając z wielu atrakcji przygotowanych dla Państwa. Zaciekawienie młodszych pociech z pewnością wzbudzi wodny plac zabaw - jedyny taki w tym regionie oraz ,,Wyspa Korsarzy" - niezapomniany plac zabaw dla dzieci. Dostępne są również 3 boiska sportowe zewnętrzne ( do siatkówki plażowej, piłki nożnej oraz koszykówki). W sezonie letnim zapraszamy Państwa do skorzystania z kąpieliska w niezwykle czystych jeziorach nad przestronną, piaszczystą plażą.

  Hotel czynny jest całodobowo.
  Restauracja czynna jest poniedziałku do piątku od 13:00-21:00
  sobota- niedziela 12:00- 21:00.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2016-08-11