• Wyświetleń: 1043
    • Dodano: 2020-12-13 / 14:23

Sekundy dzieliły Dreman od remisu w Zduńskiej Woli

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Dremanu Futsal przeciwko jednej z najbardziej znanych ekip - z Gattą Zduńska Wola. Niestety jednak, za dobre spotkania punktów się nie otrzymuje, choć była ogromna szansa wyrwać punkt, to decydujący cios zadał zawodnik gospodarzy w ostatnich sekundach meczu

A nawet i był promyk nadziei na komplet oczek. Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana, a akcje toczyły się naprzemiennie, i każda ze stron miała szansę na otworzenie wyniku. Udało się to w 19 minucie gościom - Alexandru Grigorescu pewnie wykończył akcję i to Dreman na przerwę schodził z prowadzeniem. Niestety, w ciągu 10 minut wszystko się odwróciło i to Komprachcice musiały gonić wynik. W ostatnich 60 sekundach padły dwie bramki - z rzutu karnego wyrównał najpierw Michał Grzywa i gdy wydawało się, że uda się wrócić do domu ze zdobyczą punktową, tuż przed końcem na wagę zwycięstwa trafienie zaliczyli gospodarze.

Mniej emocjonująco było w Brzegu. Clearex Chorzów zdarł bardzo szybko złudzenia o dobrym wyniku Gredaru, gdyż w ciągu pięciu minut gospodarze przegrywali już 0:3. Goście się nie zatrzymali i ostatecznie do przerwy prowadzili 1:6, a ostateczny rezultat brzmiał aż 2:9.