• Wyświetleń: 1364
    • Dodano: 2020-12-12 / 16:41

Pewna wygrana UNI Opole

Mecz rozstrzygnął się w 3 setach

Znakomita seria Opolanek trwa! Podopieczne Nicoli Vettoriego wyraźnie są rozpędzone po przeciętnym początku, a kolejną przeszkodą miały być zawodniczki Częstochowianki Częstochowa. Jak się okazało, przeskoczenie ich nie było trudne.

Od początku przyjezdne dominowały, pokazując swoją klasę i przede wszystkim - świetną formę. W znakomitym stylu szczególnie prezentował się atak, który naprawdę rzadko się mylił, a jeśli już, to w następnej akcji już bez problemu zdobywały punkt i pierwszą partię zakończyły do 20

Drugi set był najbardziej wyrównany, a akcja toczyła się punkt za punkt. Bardzo dobrze prezentowały się obie drużyny w defensywie, przez co byliśmy świadkami dłuższych wymian. Jako pierwsze dwadzieścia punktów zdobyły Częstochowianki, lecz tego seta również wygrały Opolanki, tym razem do 22.

W jak się okazało - ostatniej partii, UNI nie pozostawiło złudzeń rywalkom. Pewnie dominowały i kontrolowały przebieg meczu, którego zamknęły do 18 i w ostatecznym rozrachunku 0:3