• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1104
  • Dodano: 2020-12-12 / 16:41
  • Komentarzy: 0

  Pewna wygrana UNI Opole

  Pewna wygrana UNI Opole

  (Fot. Archiwum)

  Mecz rozstrzygnął się w 3 setach


  Znakomita seria Opolanek trwa! Podopieczne Nicoli Vettoriego wyraźnie są rozpędzone po przeciętnym początku, a kolejną przeszkodą miały być zawodniczki Częstochowianki Częstochowa. Jak się okazało, przeskoczenie ich nie było trudne.

  Od początku przyjezdne dominowały, pokazując swoją klasę i przede wszystkim - świetną formę. W znakomitym stylu szczególnie prezentował się atak, który naprawdę rzadko się mylił, a jeśli już, to w następnej akcji już bez problemu zdobywały punkt i pierwszą partię zakończyły do 20

  Drugi set był najbardziej wyrównany, a akcja toczyła się punkt za punkt. Bardzo dobrze prezentowały się obie drużyny w defensywie, przez co byliśmy świadkami dłuższych wymian. Jako pierwsze dwadzieścia punktów zdobyły Częstochowianki, lecz tego seta również wygrały Opolanki, tym razem do 22.

  W jak się okazało - ostatniej partii, UNI nie pozostawiło złudzeń rywalkom. Pewnie dominowały i kontrolowały przebieg meczu, którego zamknęły do 18 i w ostatecznym rozrachunku 0:3
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".