• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1411
  • Dodano: 2020-12-12 / 18:27
  • Komentarzy: 0

  Opole zmieni się w planszę do gry. Tym razem zagramy online

  Opole zmieni się w planszę do gry. Tym razem zagramy online

  (Fot. Dżacheć)

  Ze względu na pandemię koronawirusa, kolejna edycja gry miejskiej odbędzie się on-line. W grze mogą wziąć udział wszyscy studenci, doktoranci opolskich uczelni oraz pełnoletni uczniowie szkół średnich Opolszczyzny.


  Zawsze są emocje i uciekający czas, zawsze jest dobra zabawa, zawsze jest jakaś mapa i zdarte buty... , w tym roku raczej zdarte klawiatury, bo Gra odbędzie się w przestrzeni wirtualnej! Do wygrania są e-bony o łącznej wartości ponad 2500 zł.

  Wzorowana na znanej wszystkim z dzieciństwa grze w podchody kolejna edycja gry miejskiej tym razem ze względu na wprowadzone obostrzenia i reżim sanitarny, odbędzie się w wersji on-line. Zmagania zaplanowano na 15 grudnia, do tego czasu organizatorzy czekają na zgłoszenia trzyosobowych zespołów.

  Zasady gry są proste: Opole zamieni się na kilka godzin w planszę do gry, a zadaniem trzyosobowych zespołów będzie zdobycie w jak najkrótszym czasie punktów kontrolnych i wykonanie kreatywnych zadań lub odpowiedź na zadane pytania.

  Cała rozgrywka odbędzie się on-line z wykorzystaniem komunikatora dostępnego na portalu Facebook oraz eTele2. Scenariusz gry wzorowany jest na znanej wszystkim z dzieciństwa grze w podchody i został opracowany tak, aby uczestnicy szlifowali umiejętności potrzebne na rynku pracy i wykazali się kreatywnością.

  W grze mogą wziąć udział wszyscy studenci (I, II stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych), doktoranci opolskich uczelni oraz pełnoletni uczniowie szkół średnich Opolszczyzny. Żeby wziąć udział w grze, wystarczy zarejestrować drużynę klikając w link.
  W Grze może wziąć udział tylko 12 drużyn. Organizatorem gry jest Akademickie Biuro Karier i Biblioteka Główna Politechniki Opolskiej.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".