• Wyświetleń: 113
  • Dodano: 2020-12-02 / 10:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Kombajny kosmetyczne w medycynie estetycznej

  Kombajny kosmetyczne w medycynie estetycznej

  Zabieg oczyszczania wodorowego realizuje się z zastosowaniem takich urządzeń jak np. Hydrogen Peel. Zabieg ten polega na wprowadzeniu pod skórę, w głąb właściwej, mikroskopijnych cząsteczek wodoru, który jest aktywny. Cząsteczki węgla aktywnego doskonale neutralizują wolne rodniki na skórze oraz oczyszczają jej komórki. Rezultatem takiego zabiegu jest czyszczenie skóry ze skuteczną terapią, którą zaliczamy do typu anti-aging.  Źrodło:https://medikapoland.pl/pl/content/35-kombajn-kosmetyczny

  Jak wygląda sposób wprowadzania węgla aktywnego w głąb skóry? Urządzenie stosuje tutaj technikę płynącej strugi wody pod znacznie większym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom wodoru, a także jego małej masie, pierwiastek ten dociera nawet do najgłębszych struktur skóry. Przy okazji w naszym organizmie zachodzi także proces elektroporacji, czyli impulsy elektryczne, który tworzą w skórze mikrokanały umożliwiając dotarcie substancji aktywnych do skóry.


  W naszym sklepie znajdziesz najlepsze urządzenia dedykowane do przeprowadzania tego typu zabiegów, np. Hydrogen Peel. Oferuje on wiele funkcji, które pozwolą na przeprowadzenie zabiegu w kilku etapach. W skład terapii wchodzą wówczas: peeling wodny, aplikacja substancji aktywnych, oczyszczanie wodne, zastosowanie fal radiowych oraz ultradźwiękowych, a także zastosowanie głowicy działającej na zimno lub ciepło, której zadaniem jest stymulacja skóry do lepszego funkcjonowania.
  Sprzęt kosmetyczny do infuzji tlenowej


  Infuzja tlenowa to bezbolesny oraz nieinwazyjny zabieg, który wykonuje się w celach odmłodzenia skóry. Opiera się on na technologii tlenu pod ciśnieniem, czyli inaczej tlenu hiperbarycznego. Oznacza to, że jest on wykonywany pod ciśnieniem, dzięki czemu w głąb skóry dostają się składniki aktywne, np. takie, które pochodzą z serum. W celu zapewnienia optymalnych efektów oraz bezpieczeństwa zabiegu, ampułki wykorzystywane do niego dobierane są odpowiednio do potrzeb oraz rodzaju skóry. Serum wykorzystywane w trakcie zabiegu łączy w sobie włókna elastyny oraz kolagenu, a także ma doskonały wpływ na fibroblasty. Ponadto, zawiera również niskocząsteczkowy kwas hialuronowy.


  Dzięki temu, że serum jest aplikowane w głębsze warstwy skóry, infuzja tlenowa jest niesamowicie skuteczna, a efekty zabiegu widać od razu po jego zakończeniu. Co więcej, są one długotrwałe. Ponadto, skóra po zabiegu infuzji tlenowej jest nawilżona, odżywiona, a także wygląda młodziej. Jest to efekt, nie tylko widoczny na zewnątrz, ale także zachodzący w znacznie głębszych warstwach skóry.


  Pierwszym etapem podczas zabiegu jest przygotowanie skóry w taki sposób, aby mogła ona wchłonąć jak największą ilość podawanych składników. Właśnie dlatego dobrze przed rozpoczęciem zabiegu, wykonać delikatny peeling złuszczający zrogowaciałą warstwę naskórka. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie zabiegu właściwego. W tym celu wydobywany jest bardzo cienki strumień wody pod dużym ciśnieniem. Powoduje ono, iż preparat aktywny wtłacza się w głębokie warstwy skóry. Zabieg jest bezbolesny, a wręcz przyjemny.  Termoliza - wyposażenie kosmetyczne


  Termoliza jest zabiegiem medycyny estetycznej, który polega na trwałym zamknięciu naczyń krwionośnych oraz usunięciu zbędnego owłosienia. Zabieg ten odbywa się pod wpływem prądu, który ma wysoką częstotliwość, ale niskie napięcie. Wytwarza on wysoką temperaturę, a ta niszczy rozszerzone naczynka oraz mieszki włosowe. Zabieg stosowany jest jednak nie tylko w medycynie estetycznej, ale także do zwalczania włókniaków miękkich, przerostu gruczołów łojowych lub zwalczania nerwowłókniaków.


  Zabieg jest praktycznie bezbolesny oraz nie wymaga on znieczulenia. Termoliza zapewnia dużo bardziej estetyczny wygląd skóry oraz poprawę jej tanu. Efekty widoczne są bowiem już po jednym zabiegu. Po jego zakończeniu praktycznie od razu można powrócić do normalnego życia, a jedyne o co musimy zadbać, to zabezpieczenie skóry przed działaniem jakichkolwiek czynników podrażniających, unikanie basenu, sauny oraz opalania.


  Profesjonalny sprzęt kosmetyczny stosowany w medycynie


  Niekiedy zdarza się jednak, że skóra od razu po zabiegu jest zaczerwieniona lub też obrzęknięta. Inne, poważniejsze powikłania raczej nie występują. Zabieg ten ma jednak również swoje minusy. Jest czasochłonny oraz niekiedy wymaga kilku powtórzeń. Trwa szczególnie długo, jeśli stosowana jest do usuwania owłosienia - usunięcie jednego mieszka włosowego trwa bowiem nawet do 3 minut, a sam zabieg należy powtórzyć nawet sześć razy.


  Ze względu na to, iż zabieg ten wytwarza znaczne ilości ciepła, występuje pewne ryzyko, iż dojdzie do podrażnienia lub poparzenia skóry. Właśnie ze względu na to, nie poleca się wykonywać zabiegu termolizy w lecie - skóra po zabiegu jest znacznie bardziej wrażliwa niż normalnie.


  Profesjonalne kombajny kosmetyczne znajdziesz tutaj: medikapoland.pl

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".