• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1506
  • Dodano: 2020-12-10 / 10:23
  • Komentarzy: 1

  Odra traci zwycięstwo w ostatnich sekundach meczu

  Odra traci zwycięstwo w ostatnich sekundach meczu

  (Fot. Archiwum)

  Trzy punkty z Termalicą były naprawdę blisko

  W Niecieczy, zawodnicy Dietmara Brehmera nie byli faworytami, gdyż miejscowa Termalica pewnie zmierzała po tytuł mistrza jesieni.

  Drużyna podopiecznych byłego reprezentanta Polski, Mariusza Lewandowskiego została jednak bardzo szybko została jednak zaskoczona przez przez Opolan, gdyż już w piątej minucie bramkarza rywali pokonał Konrad Nowak. To mocno podrażniło "Słonie", przez co rzucili się do ataku, by jak najszybciej wyrównać stan meczu. Jednakże, między słupkami fantastycznie spisywał się Mateusz Kuchta, który uchronił Odrę w pierwszej połowie meczu i to goście schodzili na przerwę z bramkową przewagą.

  Drugą połowa nadal była dominacja gospodarzy oraz świetną dyspozycją bramkarza Opolan. Ci natomiast szukali swoich szans na utrzymanie wyników poprzez długie rozgrywanie piłki oraz dobrą grę defensywną. Niestety, niezrozumiałe długie przedłużenie regulaminowego czasu gry przez arbitra oraz bierność obrońców spowodowała, że w 96 minucie Kacper Śpiewak wyrównał stan meczu, który zaraz po wznowieniu się zakończył.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-12-10 13:26:46 [165.225.73.*] id:1605776  
  dontomasso: Napisał postów [3541], status [VIP] Reputacja
  cienkie bolki

  Nick:
  Treść: