• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1393
  • Dodano: 2020-12-07 / 11:47
  • Komentarzy: 0

  Porażka Odry Opole w Tychach

  Porażka Odry Opole w Tychach

  (Fot. Dżacheć)

  Walka o utrzymanie na pozycjach barażowych trwa. Tym razem podopieczni Dietmara Brehmera zmierzyli się z GKS-em Tychy. W zeszłym sezonie na tym samym terenie Opolanie ulegli 4:1, natomiast w rewanżu przy Oleskiej padł bezbramkowy remis.

  Tym razem miało być inaczej, gdyż Odra gra zdecydowanie lepszą piłkę w tym sezonie. Niestety, od początku lepiej w ataku pokazywali się gospodarze i to oni szybko udokumentowali swoją przewagę bramką. Wracającego do składu Mateusza Kuchtę pokonał dobrze dysponowany ostatnim czasem Szymon Lewicki. Odra długo próbowała wyrównać, jednak nic z tego nie wychodziło i do przerwy przegrywali jedną bramką.

  Po zmianie połów większość gry toczyła się w środku pola, gdyż po obu stronach świetnie spisywała się defensywa. Opolanie próbowali grać z kontry, jednakże na nic były ich poczynania i zamiast zdobyć bramkę wyrównującą - stracili drugie trafienie - tuż przed końcem Kuchtę pokonał rezerwowy gospodarzy, Łukasz Moneta i w ostatecznym rezultacie Odra przegrała w Tychach 2:0
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".