• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 790
  • Dodano: 2020-12-06 / 13:18
  • Komentarzy: 0

  Trzecia z rzędu porażka Gwardii

  Trzecia z rzędu porażka Gwardii

  (Fot. Dżacheć)

  Tym razem lepsi okazali się być zawodnicy Zagłębia Lubin

  Czarna seria Opolan trwa. Po porażce po karnych z MMTS Kwidzyn, podopieczni Rafała Kuptela mieli szansę rehabilitacji z Zagłębiem Lubin na własnym parkiecie, tym bardziej że to oni byli faworytami.

  Spotkanie zaczęło się od słupków po obu stronach, lecz gdy szczypiorniści zaczęli trafiać, to z równą częstotliwością. Gdy wydawało się, że wynik pierwszej połowy będzie wyrównany, wtem goście odskoczyli na cztery bramki przewagi, czym ugruntowali sobie pozycję przed kolejną odsłona

  Po zmianie stron, nadal lepszą ekipą byli Lubinianie i to oni próbowali powiększyć swoją przewagę. Z czasem zaczęli się budzić Gwardziści, lecz ostatecznie zabrakło im czasu, by ugrać lepszy wynik i ponieśli trzecią porażkę z rzędu, tym razem wynikiem 25:26, w konsekwencji spadając tymczasowo na czwartą lokatę w ligowej tabeli. Szansa do rehabilitacji będzie już w przyszły weekend, gdy Opolanie wybiorą się na spotkanie do Kalisza.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".