• Wyświetleń: 1125
  • Dodano: 2020-12-05 / 12:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Spełnianie Świątecznych życzeń zacznij od Turawy

  Spełnianie Świątecznych życzeń zacznij od Turawy
  Centrum Handlowe Turawa Park postanowiło sprawić, aby tegoroczne Święta były naprawdę wyjątkowe i przygotowało dla swoich Klientów moc atrakcyjnych niespodzianek! Warto sprawdzić!

  Spełnianie Świątecznych życzeń zacznij od Turawy

  W tym roku, zaplanowano nietypowy świąteczny program grudniowych akcji, którego celem jest bezpieczeństwo Klientów oraz to, aby niezależnie od wieku i zainteresowań każdy znalazł w nim coś ciekawego dla siebie. Świąteczną akcję rozpoczął konkurs LIST DO MIKOŁAJA, w którym każdy uczestnik wygrywa! Wystarczy w kilku zdaniach opisać swoje tegoroczne, świąteczne życzenie i odesłać wypełnione zgłoszenie na adres e-mail: konkurs@turawa-park.com

  Dla wszystkich, którzy się zgłoszą Centrum Handlowe Turawa Park przygotowało nagrody - kody o wartości 49,90 zł do platformy www.elfi.pl, dzięki którym można bezpłatnie wygenerować spersonalizowany film wideo.
  Konkurs trwa do 18.12.

  Tuż przed Gwiazdką Centrum Handlowe Turawa Park spełni trzy wybrane życzenia laureatów konkursu, a prezenty dostarczy Święty Mikołaj.

  Szczegóły konkursu: TUTAJ

  "Mamy nadzieję, że takie online'owe działanie będzie cudowną niespodzianką dla każdego dziecka. Wdrażamy rozwiązania, które są atrakcyjne ale przede wszystkim bezpieczne dla naszych Klientów. W tym roku obok licznych konkursów i niespodzianek zaplanowaliśmy też akcje mające na celu wsparcie osób najbardziej potrzebujących. Będziemy prowadzić zbiórkę na rzecz Domu Dziecka w Turawie, a wraz z najemcami i pracownikami centrum wesprzemy projekt Szlachetna Paczka. Tradycyjnie zachęcamy wszystkich naszym hasłem POMAGANIE ZACZNIJ OD TURAWY! - powiedziała Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor Centrum Handlowego Turawa Park.

  W ramach świątecznych aktywności Centrum Handlowe Turawa Park, jak co roku, będzie rozdawać mieszkańcom Opola i okolic choinki. Wszyscy Klienci, którzy w dniach 12, 13, 19 i 20.12 zarejestrują paragon za zakupy dokonane na terenie centrum, otrzymają bon na żywe drzewko.

  Natomiast każdy, kto zechce w ekologiczny i gustowny sposób zapakować prezent dla swoich bliskich, będzie mógł to zrobić we wszystkie przedświąteczne weekendy. Punkt pakowania upominków czynny będzie 5, 6, 12, 13, 19 oraz 20.12. w godz. 11.00 - 19.00.
  Specjalnie przygotowane stoiska zlokalizowane będą obok kas hipermarketu Carrefour.

  To jeszcze nie koniec atrakcji. W tych samych dniach w sąsiedztwie lokalu Szachownica na terenie Centrum Handlowego Turawa Park na odwiedzających czekać będzie przytulna przestrzeń, w której będą mogli zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie w świątecznej aranżacji! Każdy otrzyma pamiątkowy wydruk fotografii.

  Trudno wyobrazić sobie przedświąteczne zakupy bez odwiedzenia Jarmarku Bożonarodzeniowego. W Centrum Handlowym Turawa Park potrwa on aż trzy tygodnie od 02.12 do 23.12.

  Na wszystkich klientów centrum czekają też dodatkowe konkursy i specjalne grudniowe promocje.
  Szczegóły na profilu centrum na facebooku oraz stronie www.turawa-park.com

  Pamiętajcie - ŚWIĄTECZNY KAŻDY DZIEŃ DOBRY!

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".