• 0
0
 

CaterPyś Anna Patrys

Adres:
Piotrkowska 7d
45-304 Opole
Telefon:
517 132 105
Fax:
WWW:
E-mail:
caterpys@op.pl


Fontanna koktajlowa (alkoholowa)
Fontanny alkoholowe znajdują swoje zastosowanie przy serwowaniu różnego rodzaju trunków – nisko i wysokoprocentowych takich jak piwo, wino, szampan, nalewki itp. a także innych napojów, do których z powodzeniem można zaliczyć np. lemoniadę, herbatę, sok, poncz, wodę mineralną.

Fontanny alkoholowe można wykorzystać wszędzie tam, gdzie nieco bardziej oryginalny i niekonwencjonalny, a zarazem stylowy i elegancki sposób serwowania/podawania drinków ma znaczenie.

Jest to więc ciekawy pomysł na urozmaicenie stylizacji każdej uroczystości czy eventu, poczynając od tych z udziałem małej grupki osób (np. urodziny, imieniny), a na wielkoformatowych kończąc (np. wesele, piknik plenerowy, targi).

Dodatkowym atutem fontanny koktajlowej jest podświetlany.
Przy zamówieniu powyżej 1000zł fontanna alkoholowa gratis!!!Carving (rzeźbienie w warzywach i owocach)

Carving- jest to sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach wywodząca się z dalekiego wschodu. Za kolebkę carvingu uważa się głównie Tajlandię. Polega on na rzeźbieniu warzyw i owoców za pomocą specjalistycznych noży oraz dłut.
Najpopularniejszymi owocami i warzywami używanymi w carvingu są arbuzy, melony, dynie, ananasy, papaje, rzodkwie, buraki, marchewki.
W tradycyjnym tajskim carvingu używa się tylko klasycznego noża tajskiego. Najczęściej tworzy się motywy roślinne, czasem zwierzęce. Popularne są także dodatkowe ozdoby w postaci liści lub gałązek.

Ostatnia aktualizacja firmy: 2016-02-08