Anir-druk

  Adres:
  Budowlanych 54
  45-124 Opole
  Telefon:
  77 442 12 34
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  pracownia@anirdruk.pl

  Szanowni Państwo.

  Wychodząc na przeciwko Państwa oczekiwaniom, mam przyjemność przedstawić naszą firmę i zaprezentować pełny asortyment oferowanych towarów i usług. Istniejemy na rynku 1997 i zajmujemy się kompleksową obsługą reklamową.

  Jako dynamicznie rozwijająca się pracownia reklamy wyspecjalizowaliśmy się w znakowaniu odzieży metodą sitodruku, termotransferu i haftu. Produkujemy nośniki reklamy wizualnej (tablice, maszty, flagi, banery, kasetony, elementy przestrzenne). Wykonujemy plastykę na pojazdach. Dysponujemy szeroką ofertą gadżetów reklamowych na każdą okazję (breloki, ceramika, kalendarze, długopisy i wiele innych).Oferujemy usługi poligraficzne. Mamy bogaty asortyment wysokogatunkowej odzieży reklamowej i sportowej.

  Jesteśmy przygotowani do kompleksowej obsługi każdego klienta, a poprzez wykwalifikowanych pracowników służymy fachową pomocą na każdym etapie zlecenia – od wstępnego projektu aż do końcowej realizacji. Również wzbogaciliśmy swoją ofertę otwierając niezależne studio projektowe , co pozwoliło nam usprawnić naszą pracę, a czas realizacji zleceń ograniczyć do kilku dni.

  Serdecznie zapraszam do współpracy.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2016-01-15