• Dodano: 2020-11-30 / 18:45

Koniec rundy jesiennej w IV Lidze BS Leśnica.

(Fot. FB/KSMalapanewOzimek)

Mistrz rundy jesiennej był znany zdecydowanie wcześniej.

Czwartoligowe rozgrywki zaczynają przerwę między rozgrywkami. Zanim jednak przeszli na zasłużony odpoczynek, mieli przed sobą do rozegrania jeszcze jedno spotkanie.

Lider jesieni, Ruch Zdzieszowice, w 21 kolejce spokojna pokonał na wyjeździe 0:2 w Strzelcach Opolskich miejscowego Piasta, czym potwierdził znakomitą formę i udało mu się nie przegrać żadnego spotkania w tej rundzie. Znacznie ciekawiej jest na pozostałych miejscach - Starowice Dolne oraz Agroplon Głuszyna ścigają się o drugą lokatę w tabeli i zakończyli pierwszą połowę rozgrywek mając po 48 punktów wygrywając mecze na własnych boiskach, odpowiednio 3:0 z LZS-em Walce i 2:0 z GKSem Głuchołazy.