• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2735
  • Dodano: 2020-11-30 / 12:47
  • Komentarzy: 1

  72-latek wjechał do...jubilera. Nietypowe zdarzenie w Prudniku

  72-latek wjechał do...jubilera. Nietypowe zdarzenie w Prudniku

  (Fot. Teraz Prudnik)

  Prawdopodobnie zasłabnięcie było przyczyną nietypowego zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek w Prudniku na skrzyżowaniu rynku z ulicą Damrota.


  Starszy mężczyzna kierujący osobową skodą wjechał w jubilera na rynku w Prudniku. Do szpitala została przewieziona pasażerka skody.

  - Informację o zdarzeniu na rynku w Prudniku otrzymaliśmy w poniedziałek o godzinie 9.20. Na miejsce zdarzenia wybrali się policjanci z ruchu drogowego, którzy potwierdzili zdarzenie. Według ustaleń funkcjonariuszy, 72-latek kierujący samochodem marki Skoda Fabia najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą i wjechał w budynek. W zdarzeniu ucierpiała pasażerka, partnerka mężczyzny. Kierujący był trzeźwy - informuje st. asp. Andrzej Spyrka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Prudniku.

  Na miejscu interweniował Zespół Ratownictwa Medycznego, policja i straż pożarna. Na czas działań służb ratunkowych występowały utrudnienia w ruchu pojazdów.

  Policjanci apelują do osób starszych, by nie wychodziły na zakupy, a przede wszystkim nie wsiadały za kierownicę w momencie złego samopoczucia. - Kiedy czujemy się osłabieni, chorzy i niezdolni do bezpiecznej jazdy lepiej odłóżmy nasze plany na później, szczególnie w dobie panującej pandemii koronawirusa. Warto w tym czasie skorzystać z pomocy dla seniorów, która organizowana jest niemal w każdym mieście, a w przypadku odczucia choroby skontaktować się z lekarzem - słyszymy.
  reklama
  .

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-11-30 20:22:38 [185.127.20.*] id:1605353  
  Pedro: Napisał postów [7457], status [VIP] Reputacja
  Dobrze że dziadzio tam nie miał się gdzie porządnie rozpędzić. Wracaj do zdrowia chłopie i powoli odstaw samochód bo komuś krzywdę zrobisz.

  Nick:
  Treść: