• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1451
  • Dodano: 2020-11-29 / 02:03
  • Komentarzy: 0

  Derby Opolszczyzny dla Dremanu!

  Derby Opolszczyzny dla Dremanu!

  (Fot. Dżacheć)

  Zawodnicy z Komprachcic odwrócili losy meczu

  Wielkie Derby Opolszczyzny w Statscore Futsal Ekstraklasa! Gredar Brzeg, piętnasta ekipa ligi, podejmowała na swoim parkiecie znajdujący się lokatę wyżej Dremanu Futsal. Nie było jednoznacznego faworyta - gospodarze w poprzedniej kolejce pokonali Katowice 7:3, natomiast goście ulegli zawodnikom z Chojnic 3:5.

  Od początku lepiej wyglądali zawodnicy Gredaru. Skutecznie zniwelowali działania ofensywne rywali. Swoją przewagę udokumentowali dwoma bramkami zdobytymi w krótkim odstępie czasu - obie autorstwa Dawida Witka, odpowiednio w 5 i 7 minucie, czym wydawało się że gospodarze ustawili sobie to spotkanie, tym bardziej że do przerwy Dreman nie potrafił odpowiedzieć na działania rywali.

  To się odmieniło w drugiej połowie. Sami zawodnicy gości wyszli bardziej zmotywowani na tę część gry - odwracając przebieg spotkania nie tylko na samym parkiecie samą grą, lecz wykorzystując swoje okazję. Wystarczyło pięć minut na strzelenie trzech bramek - po kolei trafiali Marcin Grzywa, Alexandru Gregorescu oraz Serhij Fil. Mimo rozpaczliwych prób, z bardzo ważnego zwycięstwa cieszył się ostatecznie Dreman.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".