• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5673
  • Dodano: 2020-11-28 / 20:37
  • Komentarzy: 2

Burmistrz Brzegu zakażony koronawirusem. Ostrzega mieszkańców przed chorobą

 
 
Burmistrz Brzegu zakażony koronawirusem. Ostrzega mieszkańców przed chorobą

(Fot. Facebook/Jerzy Wrębiak)

Burmistrz Brzegu przyznaje się, że ciężko przechodzi chorobę COVID-19 i przestrzega mieszkańców przed słuchaniem osób negujących istnienie groźnego dla zdrowia i życia wirusa.


Kilkaset komentarzy wsparcia pokazało się pod wpisem burmistrza Brzegu, który zamieścił na swoim profilu społecznościowym. Jerzy Wrębiak przyznaje w nim, że "trochę sponiewierał go COVID-19" i przestrzega przed bagatelizowaniem objawów i samego faktu istnienia koronawirusa.

- Już nie mogę się doczekać aby wreszcie wyjść z domu do ludzi ,na świeże powietrze. Mała rzecz a cieszy. Życzę wszystkim Państwu dużo zdrowia i proszę nie słuchać sceptyków, którzy nadal nie widzą zagrożenia wokół. Dbajmy o siebie i innych. Dziękuję za okazywane wsparcie i życzliwość na co dzień. Trzymajcie się zdrowo!!! Mamy blisko siebie rodziców i dziadków - to dla nich ogromne zagrożenie a nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę - zaapelował do mieszkańców burmistrz Brzegu, Jerzy Wrębiak.

W sobotę 28 listopada w powiecie brzeskim odnotowano 29 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarła 1 osoba. W powiecie brzeskim współczynnik zakażeń na 10 tysięcy mieszkańców wynosi 3,24. W porównaniu - w powiecie opolskim ten współczynnik wynosi 2,67 a w mieście Opolu 5,23.

Wczoraj decyzją Sanepidu zawieszone zostały zajęcia w Przedszkolu Publicznym nr 11 w Brzegu z powodu zakażenia koronawirusem u kolejnego pracownika przedszkola oraz skierowanie na kwarantannę pracowników będących w bezpośrednim kontakcie. Zajęcia dla wszystkich grup będą realizowane w formie zdalnej na stronie internetowej przedszkola. Powrót do zajęć stacjonarnych planowany jest na 30 listopada 2020r.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-11-29 01:13:00 [188.123.205.*] id:1605293  
ombre: Napisał postów [17998], status [VIP] Reputacja
Ciekawe z tymi celebrytami i politykami chodzą w maseczkach trzymają dystans odkażają ręce przed wejsciem do urzędu i nagle pokazują ich pod tlenem.I nikt inny z ich towarzystwa i z kim mieli kontakt.

Nick:
Treść:
2020-11-28 23:40:42 [31.60.23.*] id:1605291  
liberty: Napisał postów [2518], status [Szycha] Reputacja
Wirusek jest i jest tak groźny jak zwykła grypa o której nikt nie gada co chwile... Niech pismaki i prostytutki polityczne zaczną gadać dzien w dzien przez cały rok na okrągło ile umiera ludzi na raka to ludzie tez będą sie tym podniecac i niektórzy panikować...Najlepszy sposob to olać ta cała gebelsowska propagandę i nie dac sie szczepić trutka głęboko mrozona...Pamiętajcie ze skuteczna i bezpieczna szczepionka powstaje od 4 do 6 lat wiec zadajcie sobie teraz pytanie jakim gownem zamierza ludzi "wyszczepiac" Pinokio - były przydupas Tuska?

Nick:
Treść: