• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2216
  • Dodano: 2020-11-28 / 10:45
  • Komentarzy: 1

  Zabił kuchennym wałkiem. Tragedia w Cisowej

  Zabił kuchennym wałkiem. Tragedia w Cisowej

  (Fot. Archiwum)

  62-letni właściciel mieszkania, jeden z uczestników zakrapianej alkoholem imprezy usłyszał zarzut zabójstwa. Okazało się, że może być sprawcą śmierci 60-letniego uczestnika imprezy.


  Śledztwo w powyższej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu. Podczas zorganizowanej przez 62-latka imprezy doszło do zabójstwa 60-letniego mężczyzny. W spotkaniu na terenie Cisowej w niedzielę 22 listopada miały uczestniczyć 3 osoby.

  - Temu mężczyźnie zarzuca się, że przy użyciu wałka kuchennego zadał pokrzywdzonemu szereg ciosów w głowę, w szczególności w skroń, powodując w ten sposób śmierć poszkodowanego. Kobieta uczestnicząca w spotkaniu Wioletta Sz., konkubina oskarżonego stanęła pod zarzutem zacierania śladów przestępstwa - mówi Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

  Podejrzani Józef D. oraz jego konkubina złożyli obszerne wyjaśnienia, przyznali się też do popełnienia przestępstwa.

  Podejrzany o zamordowanie kolegi decyzją sądu 25 listopada trafił do aresztu na 3 miesiące. Prokurator zlecił sekcję zwłok zamordowanego 60-latka, jej wyniki pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności śmierci mężczyzny.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-11-28 14:50:44 [5.173.72.*] id:1605269  
  Król Forum: Napisał postów [1315], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Niezły wałek...

  Nick:
  Treść: