• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1626
  • Dodano: 2020-11-28 / 10:20
  • Komentarzy: 1

  Sześć bramek w przegranym spotkaniu Odry

  Sześć bramek w przegranym spotkaniu Odry

  (Fot. Dżacheć)

  Lepsza okazała się być Miedź Legnica

  Opolanie by utrzymać się w czołówce Fortuny 1 Ligi, potrzebują wyłuskiwać punkty w każdej kolejce. Przeciwnicy natomiast, wiedzą że Odra przestała być chłopcem do bicia i stawiają twarde warunki i tak też było w Legnicy.

  Już w 9 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Precyzyjny strzał zza pola karnego oddał Paweł Zielińskiego i piłka zatrzepotała w bramce. Szczęście Miedzi trwało niecałe 20 minut, gdyż wyrównał dobrze dysponowany tego dnia Sebastian Bonecki. Niestety, Kamil Zapolnik został nie pilnowany i polu karnym podczas rzutu różnego i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2.

  Po zmianie stron to Opolanie żwawiej ruszyli do ataku, co przyniosło skutek już w 57 minucie, gdy drugą bramkę dla Odry zdobył Łukasz Winiarczyk, natomiast 180 sekund później w idealnej sytuacji zablokowany został Konrad Nowak. Kluczowa sytuacja dla losów spotkania nastąpiła w 66 minucie, gdy został podyktowany rzut karny dla Miedzi. Kacper Rosa obronił jedenastkę, lecz zagapili się defensorzy Opolan którzy nie zdążyli zablokować piłki uderzonej przez Szymona Matuszka. Mimo prób wyrównania, Opolanie stracili czwartą bramkę, w ostatniej minucie za sprawą Dawida Panka
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-11-28 14:16:18 [31.60.8.*] id:1605267  
  Polpha: Napisał postów [8184], status [VIP] Reputacja
  Łajzy

  Nick:
  Treść: