• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1563
  • Dodano: 2020-11-26 / 15:00
  • Komentarzy: 0

  Black Friday w Rossmannie. Promocje aż do 75%

  Black Friday w Rossmannie. Promocje aż do 75%
  Ostatni tydzień listopada kojarzy się z czasem atrakcyjnych sklepowych wyprzedaży. Black Friday, czyli czyli po polsku: Czarny Piątek - to możliwość zakupu wybranych produktów po mocno obniżonych cenach.

  Większość sklepów wydłuża dla swoich klientów czas promocji do kilku dni lub tygodnia (Black Week, Cyber Monday). Czarnopiątkowe promocje w Rossmannie rozpoczną się w piątek 27 listopada i potrwają aż do poniedziałku 30 listopada.

  W tych dniach w Rossmannie w okazyjnych cenach będzie można kupić prawie 2000 produktów. Promocją objęte będą m.in. perfumy - przecenionych będzie ponad 1300 zapachów damskich i męskich. Popularny zapach "Calvin Klein Espace" będziemy mogli nabyć za 99,99 zł. Po niższych cenach kupimy także artykuły do pielęgnacji twarzy i ciała, pielęgnacji i stylizacji włosów, dermokosmetyki, artykuły higieniczne, kosmetyki dla dzieci, środki czystości, pokarm dla zwierząt, parafarmaceutyki, artykuły biurowe, biżuterię, a także akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz małe AGD.

  Podczas tegorocznego Black Friday produkty w drogeriach Rossmann przecenione będą aż do 75%!
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".