• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9302
  • Dodano: 2020-11-29 / 19:00
  • Komentarzy: 1

Uwaga kierowcy. Zmienia się organizacja ruchu przy budowie Opole-Wschodnie

 
 
Uwaga kierowcy. Zmienia się organizacja ruchu przy budowie Opole-Wschodnie
 <i>(Fot. MZD Opole)</i>

(Fot. MZD Opole)

W przyszłym tygodniu zmotoryzowani muszą nastawić się na duże zmiany komunikacyjne w rejonie budowy Centrum Przesiadkowego Opole Wschodnie.


Od wtorku zmieni się organizacja ruchu w rejonie dworca Opole Wschodnie. Ruch z Zaodrza w kierunku Strzelec Opolskich będzie odbywał się nową jezdnią od strony ekranów akustycznych, dalej przez wybudowane centrum przesiadkowe, Katowicką i Kośnego.

Z ulicy Kośnego będzie trzeba skręcić w prawo i dalej ruch już będzie odbywał się normalnie. Dodatkowo, jadąc od strony Zaodrza będzie możliwość skrętu w prawo w Oleską. Ze Strzelec Opolskich w kierunku Zaodrza ruch będzie odbywał się analogicznie. Z Plebiscytowej będziemy wjeżdżać w Kośnego (zostanie udostępniony nowy skręt), dalej pojedziemy przez Katowicką, centrum przesiadkowe i Batalionów Chłopskich.

Miejski Zarząd Dróg podkreśla, że nie będzie możliwości skrętu w lewo, w ulicę Oleską. Osoby podróżujące ulicą Oleską od strony osiedla Armii Krajowej w kierunku centrum będzie można przejechać tylko przez Chabry lub ulicę Kusocińskiego.

Jednocześnie MZD podkreśla, że umożliwione zostanie korzystanie ze stacji paliw na ulicy Plebiscytowej. Aby tam dojechać, należy wjechać z ulicy Plebiscytowej nowo wybudowaną drogą prowadzącą do powstającego Centrum Usług Publicznych. Wyjazd będzie możliwy w kierunku ulicy Kośnego.

Na stację Orlen wjazd i wyjazd będzie możliwy tylko z ulicy Oleskiej. MZD przeprasza za utrudnienia, jednocześnie nie podaje ile potrwają te utrudnienia. Dla osób mających kłopot z interpretacją zmian załączamy mapkę.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-11-29 23:11:42 [89.67.13.*] id:1605323  
DonPedro69: Napisał postów [5804], status [VIP] Reputacja
Całkiem zamknijcie, może przynajmniej na czas zbudujecie ;D

Nick:
Treść: