• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1658
  • Dodano: 2020-11-24 / 08:34
  • Komentarzy: 0

Czołowe zderzenie pojazdów w powiecie nyskim

 
 
Czołowe zderzenie pojazdów w powiecie nyskim
 <i>(Fot. OSP Wyszków Śląski)</i>

(Fot. OSP Wyszków Śląski)

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek w powiecie nyskim. Służby ratunkowe dwie godziny działały przy zderzeniu dwóch osobówek.


W poniedziałek 23 listopada, chwilę przed godziną 18.00 do służb ratunkowych powiatu nyskiego wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Wyszków - Kubice. Z informacji przekazanych przez zgłaszającego wynikało, że na drodze wojewódzkiej 407 - wyjazd z miejscowości Nysa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów straży, przystąpiono do udzielania pomocy poszkodowanym osobom oraz zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Ruch na trasie Wyszków - Kubice został wstrzymany przez służby na czas działań.

- Pojazdami podróżowały łącznie dwie osoby, które opuściły samochody o własnych siłach przed przybyciem służb. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe, neutralizacji płynów eksploatacyjnych oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy podróżującym, a następnie przekazaniu ich przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Jedna osoba biorąca udział w zdarzeniu została zakwalifikowana do hospitalizacji - informuje mł. kpt. Tomasz Piątek ze Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Do zdarzenia zadysponowano trzy zastępy z JRG Nysa oraz dwa zastępy z OSP Niwnica i Wyszków Śląski


reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".