• Wyświetleń: 1049
    • Dodano: 2020-11-23 / 14:11

Kolejne zwycięstwo Weegree!

Tym razem pokonali oni na wyjeździe Deckę Pelplin siedemnastoma punktami.

Dobra passa Weegree AZS-u Politechniki Opolskiej trwa. Po małym falstarcie na początku sezonu, koszykarze z Opola zanotowali trzecie zwycięstwo z rzędu.

Początek spotkania nie zwiastował zbyt dobrze dla gości. Brakowało ewidentnie skuteczności, co z minuty na minutę się poprawiało i ostatecznie ta kwarta padło łupem właśnie Opolan. Druga część gry to był istny koncert w wykonaniu podopiecznych Rafała Knapa, pozwolili zdobyć rywalom 10 punktów i do przerwy wynik brzmiał 31:51.

Trzecia kwarta trwała pod dyktando gospodarzy. W ciągu 10 minut zmniejszyli stratę do zaledwie ośmiu oczek, przez co kwestia zwycięstwa nadal pozostawała otwarta. Lecz z tych złudzeń Opolanie zdarli rywali w ciągu ostatniej kwarty, gdzie ponownie zdominowali rywali i ostatecznie to oni cieszyli się z kolejnego zwycięstwa, tym razem wynikiem 80:97.

W następnej kolejce koszykarze Weegree wrócą na własny parkiet i podejmą tam WKK Wrocław.