• Wyświetleń: 1159
    • Dodano: 2020-11-23 / 09:21

Minimalna przegrana Dremanu

Za to Brzeżanie okazali się lepsi w Katowicach

Mimo przegranej, z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy Dremanu Futsal. Mieli bowiem nie łatwe zadanie - na ich własną halę przejeżdżałam ekipa Red Devils Chojnice. Przez długi czas utrzymywał się bezbramkowy rezultat, lecz ten stan rzeczy zmienił się po rzucie karnym dla gości, którego pewnie wykorzystał Mykyta Storożuk, a dosłownie chwile później podwyższyli prowadzenie za sprawą Morada Malouka. W pierwszej połowie Dreman nie był w stanie pokonać golkipera rywali. Zmieniło się to za sprawą Alexandru Grygorescu. W ciągu kilkunastu sekund, obie ekipy trafiły ponownie i stan meczu był do końca otwarty. Niestety, gospodarzy było stać jedynie na jedno trafienie, gdy przyjezdni trafili dwukrotnie i to oni odnieśli zwycięstwo 3:5.

Trzecią victorię w tym sezonie odnieśli zawodnicy Gredaru Brzeg. Okazali się oni lepsi od uniwersyteckiej ekipy z Katowic aż 3:7. Dwóch zawodników gości mogli się cieszyć ze zdobytych hat-tricków - byli to Kamil Kucharski oraz Dawid Witek, który potrzebował do tego zaledwie dwóch minut gry.