• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 964
  • Dodano: 2020-11-23 / 10:07
  • Komentarzy: 0

  Remis w hicie kolejki Fortuny 1 Liga

  Remis w hicie kolejki Fortuny 1 Liga

  (Fot. Dżacheć)

  Odra Opole urywa jeden punkt Górnikowi Łęczna

  Walka na boiskach drugiego szczebla rozgrywek trwa. Tym razem, podopieczni Dietmara Brehmera mierzyli się przy Oleskiej z Górnikiem Łęczna, który wyprzedzał przed bezpośrednim spotkaniem jedynie o punkt.

  I mecz prawie z miejsca zaczął się od kontrowersji. Ręką dotknął jeden z obrońców gości, lecz sędzia uznał, że nie ma powodów do podyktowania stałego fragmentu gry, przez co doszło do lekkiego zamieszania. Pierwsza połowa nie była najlepsza w wykonaniu Opolan, co udokumentowała stracona bramka, gdyż wrzutkę z bocznych rejonów boiska wykorzystał Serhii Krykun. To było jedyne trafienie, więc do przerwy Odra przegrywała.

  Po zmianie stron mocniej zaatakowali zawodnicy z Opola, którzy najpierw mieli sytuację, której nie wykorzystał Konrad Nowak, lecz w 51 minucie wyrównał Łukasz Winiarczyk. Gospodarze do końca walczyli o zwycięstwo, mieli nawet okazję do trafienia po raz drugi, lecz lepszy okazał się golkiper. Rezultat do końca się nie zmienił i obie drużyny podzieliły się punktami
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".