• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 768
  • Dodano: 2020-11-23 / 12:53
  • Komentarzy: 0

WOŚP: Ostatnie dni na zgłaszanie się wolontariuszy. Ruszają zapisy na bieg

 
 
WOŚP: Ostatnie dni na zgłaszanie się wolontariuszy. Ruszają zapisy na bieg

(Fot. Archiwum)

W opolskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwają przygotowania do 29. Finału zbiórki.


Pod koniec minionego tygodnia odbyło się kolejne spotkanie online Opolskiego Sztabu WOŚP.

Znamy już formułę corocznego biegu WOŚP. - Po kolejnych ustaleniach, Opolski Bieg "Policz się z cukrzycą" będzie obejmował dwie takie same trasy (5km). Biegnący wystartują w dwóch grupach liczących 150 osób z godziną odstępu - mówi nam Agnieszka Wiosna, rzecznik prasowy opolskiego sztabu WOŚP.

Z uwagi na pandemię koronawirusa nie będzie tradycyjnych aukcji na żywo. Większość wydarzeń 29. Finału WOŚP odbędzie się jednak wirtualnie, a wszystkie aukcje odbędą się za pośrednictwem Allegro.

W dalszym ciągu można zapisać się do wolontariatu. - W tej chwili mamy zapisanych 150 wolontariuszy, zapisy skończą się z końcem listopada - dodaje Wiosna.

- Nadal poszukujemy sponsorów oraz osób, które chciałyby postawić puszkę stacjonarną w swojej firmie - dodaje.

Na tę chwilę jest ogromna nadzieja na to, że 9. Opolski bieg "Policz się z cukrzycą" odbędzie się drogą tradycyjną. - Zapisać się można od godziny 18:00 za pośrednictwem strony www.zmierzymyczas.pl, koszt wpisowego to 30zl. Bieg wystartuje z Placu Wolności, a meta tradycyjnie zostanie umieszczona na parkingu amfiteatru. Dystans biegu to 5km, planowane jest stworzenie dwóch tur biegaczy liczących po 150 osób każda. Pierwsza tura pobiegnie o godzinie 12.00, druga o godzinie 13.00 - czytamy w opisie wydarzenia.

Wszelkie informacje na temat działań opolskiego sztabu można znaleźć na Facebooku, który jest na bieżąco aktualizowany.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".