Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska spółka cywilna

  Adres:
  Ozimska 48/15
  45-368 Opole
  Telefon:
  608436324
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  kancelaria@kasztajanikowska.pl

  Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska spółka cywilna w Opolu świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych jak i Przedsiębiorców. Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym i obsłudze prawnej przedsiębiorstw oraz prawie pracy. Preferowany obszar działalności obejmuje również: prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo budowlane, prawo handlowe, prawo medyczne i farmaceutyczne, dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, prawo administracyjne, prawo karne i wykroczenia, prawo karne skarbowe (w tym obrona oskarżonego w postępowaniu karnym).
  W celu zapewnienia Państwu pełnej ochrony prawnej Kancelaria współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin, w tym zwłaszcza adwokatami, doradcami podatkowymi oraz komornikami. Obszar działalności Kancelarii Radców Prawnych Kaszta & Janikowska to miasto Opole, jak również Województwo Opolskie tj.
  Kędzierzyn-Koźle, Olesno, Kluczbork, Prudnik, Nysa, Strzelce Opolskie, Brzeg.
  Godziny otwarcia Kancelarii to 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku. Jednak istnieje możliwość umówienia spotkania poza godzinami otwarcia, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź poprzez e-mail. Zapraszamy również na stronę internetową Kancelarii www.kasztajanikowska.pl

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2015-07-16