• 0
0
 

Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska spółka cywilna

Adres:
Ozimska 48/15
45-368 Opole
Telefon:
608436324
Fax:
WWW:
E-mail:
kancelaria@kasztajanikowska.pl

Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska spółka cywilna w Opolu świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych jak i Przedsiębiorców. Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym i obsłudze prawnej przedsiębiorstw oraz prawie pracy. Preferowany obszar działalności obejmuje również: prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo budowlane, prawo handlowe, prawo medyczne i farmaceutyczne, dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, prawo administracyjne, prawo karne i wykroczenia, prawo karne skarbowe (w tym obrona oskarżonego w postępowaniu karnym).
W celu zapewnienia Państwu pełnej ochrony prawnej Kancelaria współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin, w tym zwłaszcza adwokatami, doradcami podatkowymi oraz komornikami. Obszar działalności Kancelarii Radców Prawnych Kaszta & Janikowska to miasto Opole, jak również Województwo Opolskie tj.
Kędzierzyn-Koźle, Olesno, Kluczbork, Prudnik, Nysa, Strzelce Opolskie, Brzeg.
Godziny otwarcia Kancelarii to 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku. Jednak istnieje możliwość umówienia spotkania poza godzinami otwarcia, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź poprzez e-mail. Zapraszamy również na stronę internetową Kancelarii www.kasztajanikowska.pl

Ostatnia aktualizacja firmy: 2015-07-16