• Komentarzy: 6

Znakomite widowisko w meczu Odry!

(Arkadiusz Piech zapewnił 3pkt Odrze Opole w 91 minucie spotkania Fot. Dżacheć)

Ostatecznie trzy punkty jadą do Opola

Cóż za mecz w Głogowie! Podopieczni Dietmara Brehmera od trzech spotkań nie mogli odnieść zwycięstwa. Mieli nadzieję na przełamanie z Chrobrym - lecz od początku gra gości po prostu się nie układała.

Mimo większego posiadania piłki, konkretniejsi w działaniach byli zawodnicy Ivana Djurdjevica. Jedyną dobrą okazją dla Opolan była kontra, którą niecelnie finalizował Konrad Nowak. Wynik otworzyli gospodarze w 18 minucie, gdy Michał Ilkow - Gołąb pokonał bezradnego Kacpra Rosę. Ten rezultat utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Po zmianie stron obudzili się zawodnicy gości - najpierw wyrównał kapitan zespołu, Mateusz Kamiński, a siedem minut przed końcem Kacpra Bieszczada pokonał Nowak. Krótko jednak Opolanie cieszyli się prowadzeniem - piłkarze z Głogowa szybko wyrównali za sprawą Maksymilian Banaszewski. Bohaterem Odry został Arkadiusz Piech, który zapewnił trzy punkty Odrze w ostatnich sekundach spotkania.

O kolejne punkty Opolanie powalczą na własnym boisku, z Górnikiem Łęczna, już 22 listopada

2020-11-19 07:24:08 [37.47.141.*] id:1604812
    Polpha: Napisał postów [9430], status [VIP] Reputacja
    to jest świetna drużyna. Gdzie jest stadion na 25000 siedzisk? ja się pytam!

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2020-11-19 09:08:42 [217.173.195.*] id:1604822
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Nie szalej :). Na połowę tego co napisałeś wystarczy :)
    2020-11-19 12:10:47 [37.248.176.*] id:1604830
    A sektor gości? Kibicow z Realu lub Barcelony jezdzi na wyjazdy kilka tyś. Jak przyjadą nie mozemy ich przecież trzymac pod stadioneml
    2020-11-23 12:53:32 [217.173.195.*] id:1605001
    Na terenie CWK postawi się duży ekran i tam będą mogli oglądać
    2020-11-20 17:09:18 [89.151.32.*] id:1604883
    Tomasso Vega: Napisał postów [29], status [rozkręca się] Reputacja
    W zeszłym roku było odwrotnie w Głogowie. Gdy wydawało się już, że mecz zakończy się remisem 2-2 Chrobry zdobył trzecią bramkę :-(

2020-11-18 22:53:46 [188.123.205.*] id:1604805
    ombre: Napisał postów [19839], status [VIP] Reputacja