Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

  Adres:
  Ludwika Waryńskiego 2
  45-047 Opole
  Telefon:
  774565611
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  jk@kancelariajk.opole.pl

  Kancelaria Adwokacka i Radców Prawnych została założona w 2001 roku, jej siedziba mieści się w Opolu, jednak Kancelaria obsługuje Klientów z całego kraju.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży świadczymy usługi nie tylko osobom fizycznym, lecz także i podmiotom gospodarczym. Nasz rozwój spowodowany jest ciągłym napływam coraz to nowych spraw.

  Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz doradztwo w niemal wszystkich dziedzinach prawa. Do każdej obsługi prawnej podchodzimy w sposób indywidualny, mając na uwadze jedynie dobro Klientów, co poświadczają liczne rekomendacje zarówno od Klientów indywidualnych jak i dużych przedsiębiorstw.

  Nasz sukces jest przypisywany całemu zespołowi prawników i adwokatów, którzy odznaczają się niezwykłą błyskotliwością, wiedzą prawniczą zdobytą na prestiżowych uczelniach oraz pełnym zaangażowaniem w wykonywaną realizację prawną. Naszych Klientów obsługujemy nie tylko w siedzibie Kancelarii, lecz także według życzenia w jego siedzibie, drogą telefoniczną, faksem lub poprzez e-mail.

  W ofercie kancelarii znajdą Państwo między innymi usługę dochodzenia należności, prowadzenia spraw rozwodowych, postępowania w kierunku przyznania spadku oraz wiele innych czynności.

  www.kancelariajk.opole.pl

  Godziny otwarcia:
  pon-pt 8:00 - 16:00

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2015-06-17