• 0
0
 

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

Adres:
Ludwika Waryńskiego 2
45-047 Opole
Telefon:
774565611
Fax:
WWW:
E-mail:
jk@kancelariajk.opole.pl

Kancelaria Adwokacka i Radców Prawnych została założona w 2001 roku, jej siedziba mieści się w Opolu, jednak Kancelaria obsługuje Klientów z całego kraju.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży świadczymy usługi nie tylko osobom fizycznym, lecz także i podmiotom gospodarczym. Nasz rozwój spowodowany jest ciągłym napływam coraz to nowych spraw.

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz doradztwo w niemal wszystkich dziedzinach prawa. Do każdej obsługi prawnej podchodzimy w sposób indywidualny, mając na uwadze jedynie dobro Klientów, co poświadczają liczne rekomendacje zarówno od Klientów indywidualnych jak i dużych przedsiębiorstw.

Nasz sukces jest przypisywany całemu zespołowi prawników i adwokatów, którzy odznaczają się niezwykłą błyskotliwością, wiedzą prawniczą zdobytą na prestiżowych uczelniach oraz pełnym zaangażowaniem w wykonywaną realizację prawną. Naszych Klientów obsługujemy nie tylko w siedzibie Kancelarii, lecz także według życzenia w jego siedzibie, drogą telefoniczną, faksem lub poprzez e-mail.

W ofercie kancelarii znajdą Państwo między innymi usługę dochodzenia należności, prowadzenia spraw rozwodowych, postępowania w kierunku przyznania spadku oraz wiele innych czynności.

www.kancelariajk.opole.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00 - 16:00

Ostatnia aktualizacja firmy: 2015-06-17