SORS Nieruchomości Iwona Langer

  Adres:
  Katowicka 55 lokal 4.13
  45-061 Opole
  Telefon:
  +48 668 111 058
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  biuro@sorsnieruchomosci.pl

  SORS Nieruchomości świadczy kompleksowe usługi w zakresie obrotu nieruchomościami, home staging’u, doradztwa biznesowego oraz szeroko pojętego pośrednictwa finansowego. Od początku funkcjonowania naszego biura kierujemy się ideą wprowadzenia na polski rynek nieruchomości najwyższych standardów obsługi klienta. Chcemy świadczyć nie tylko usługę pośrednictwa przy transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości, ale również usługi doradcze, prawnicze i marketingowe. Do każdej oferty podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wsparciem w jej promowaniu.

  Dlatego też oferujemy współpracę z naszym biurem w oparciu o umowę na wyłączność. Swoje wynagrodzenie pobieramy wyłącznie od sprzedającego - kupujący nie płaci żadnych prowizji. Jednocześnie należymy do ogólnopolskiej akcji biur nieruchomości: #współracuję. Będąc jej członkiem gwarantujemy, że wszystkie nasze oferty udostępniane są innym agencjom nieruchomości.

  Dzięki temu, nasi klienci nie mają potrzeby umieszczania swojej oferty w kilku biurach jednocześnie! Dodatkowo umowa na wyłączność gwarantuje skuteczną promocję oferty i zaangażowanie pośrednika od rozpoczęcia promowania nieruchomości do momentu jej sprzedaży.

  „Solidne wsparcie” – oto nasze motto, każde zlecenie traktowane jest indywidualnie z zachowaniem najwyższych standardów jakości podczas jego realizacji.

  Osoby tworzące SORS Nieruchomości są wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie doradztwa biznesowego, realizacji inwestycji, strukturyzacji finansowania. Kierując się formułą „Solidnego wsparcia” dokładamy wszelkich starań, aby otaczać się wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin min. prawa, budownictwa i przez to stworzyć komfortowe dla Klientów warunki komunikacji i współpracy.

  Zapewniamy kompleksową obsługę osobom prywatnym oraz podmiotom gospodarczym.

  Celem naszej pracy jest pomaganie w wyborze najlepszych rozwiązań, tym samym przyczyniamy się do osiągania przez naszych Klientów sukcesów na polu prywatnym oraz biznesowym. Wiąże się to z niesieniem pomocy w znalezieniu przez nich wymarzonego miejsca na Ziemi.

  Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że wiemy jak ten sukces współtworzyć.

  Więcej na www.sorsnieruchomosci.pl

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2015-08-29