• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1730
  • Dodano: 2020-11-16 / 17:30
  • Komentarzy: 1

  Chciał wręczyć policjantom łapówkę - grozi mu 8 lat więzienia

  Chciał wręczyć policjantom łapówkę - grozi mu 8 lat więzienia

  (KPP Krapkowice)

  Policjanci ruchu drogowego z krapkowickiej komendy, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mercedesem. Mężczyzna w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość. W trakcie wykonywania czynności przez mundurowych, kierowca chciał wręczyć policjantom łapówkę. Mężczyzna usłyszał już zarzut próby skorumpowania funkcjonariuszy.

  W miniony wtorek, policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego krapkowickiej komendy, zatrzymali do kontroli osobowego mercedesa. Kierujący nim 42-latek przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Na obowiązującej 50-tce jechał z prędkością 81km/h.

  Mundurowi za popełnione wykroczenie, zaproponowali mężczyźnie mandat karny w wysokości 200 zł., pouczając go jednocześnie o prawie do odmowy jego przyjęcia. Jednak podczas wykonywania czynności przez policjantów, kierowca starał się wpłynąć ich na decyzję i przekonać ich do zastosowania wobec niego pouczenia. Kiedy spotkał się z odmową ze strony funkcjonariuszy, chciał wręczyć im łapówkę.

  Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Za popełnione czyny mieszkaniec województwa łódzkiego odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 8 lat więzienia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-11-16 18:10:34 [31.0.82.*] id:1604675  
  Król Forum: Napisał postów [1453], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  To się daje po tysiu na głowę lub więcej zależy jaki kaliber wykroczenia.

  Nick:
  Treść: