Centrum Szkoleń

  Adres:
  Praska 5/7
  93-181 Łódź
  Telefon:
  +48 692 260 583
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  centrumszkolen@onet.eu

  W firmie Centrum Szkoleń organizujemy oraz wykonujemy szkolenia z zakresu obsługiwania urządzeń transportu bliskiego. Przygotowujemy zarówno klientów prywatnych, oraz duże zespoły osób pracujących. Znaczące jest to, iż posiadamy w magazynie własny zestaw urządzeń, dzięki czemu nie stanowią dla nas trudności jakiekolwiek daty ani godziny.

  Jesteśmy obecni przez sześć dni w tygodniu i dlatego każdemu zainteresowanemu naszym szkoleniem Klientowi mamy możliwość przedstawić dogodne godziny. Nasze przedstawicielstwa ulokowane są w trzech ogromnych miastach naszego państwa: w Łodzi, Warszawie i Gdańsku. Posiadamy również możliwość dojechania do każdego klienta na terenie całego kraju. Na czas kursu jesteśmy w stanie dodatkowo udostępnić niezbędne urządzenia.

  Prowadzimy szkolenia:

  Wózki widłowe
  Ładowarki teleskopowe
  Podesty ruchome
  Hydrauliczny Dźwig Samochodowy
  Suwnice
  Dźwigi i windy
  Żurawie
  Wciągniki/ wciągarki
  Hakowy sygnalista
  Konserwator UDT
  Szkolenie na strażaka
  Kurs pilarski
  Szkolenia z zakresu BHP


  Centrum Szkoleń
  Firma szkoleniowa
  podnosniki.edu.pl


  Nasza kadra szkoląca to świetni metodycy oraz trenerzy. Posiadają pełny zakres umiejętności tak samo w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym. Dzięki nieograniczonemu doświadczeniu w zakresie korzystania i konserwowania urządzeń w sposób łatwy dzielą się wiedzą. Nasze kursy zakańczają się sprawdzianami umiejętności dającymi zezwolenie i legitymacje Urzędu Dozoru Technicznego. Uprawnienia przygotowujemy w języku polskim. Jeśli Klient ma potrzebę, wypisujemy prócz tego zaświadczenia w języku angielskim, niemieckim, norweskim. Usługa taka nie wymaga dodatkowych wpłat. Nasze legitymacje są respektowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2016-05-23