• 0
0
 

Centrum Szkoleń

Adres:
Praska 5/7
93-181 Łódź
Telefon:
+48 692 260 583
Fax:
WWW:
E-mail:
centrumszkolen@onet.eu

W firmie Centrum Szkoleń organizujemy oraz wykonujemy szkolenia z zakresu obsługiwania urządzeń transportu bliskiego. Przygotowujemy zarówno klientów prywatnych, oraz duże zespoły osób pracujących. Znaczące jest to, iż posiadamy w magazynie własny zestaw urządzeń, dzięki czemu nie stanowią dla nas trudności jakiekolwiek daty ani godziny.

Jesteśmy obecni przez sześć dni w tygodniu i dlatego każdemu zainteresowanemu naszym szkoleniem Klientowi mamy możliwość przedstawić dogodne godziny. Nasze przedstawicielstwa ulokowane są w trzech ogromnych miastach naszego państwa: w Łodzi, Warszawie i Gdańsku. Posiadamy również możliwość dojechania do każdego klienta na terenie całego kraju. Na czas kursu jesteśmy w stanie dodatkowo udostępnić niezbędne urządzenia.

Prowadzimy szkolenia:

Wózki widłowe
Ładowarki teleskopowe
Podesty ruchome
Hydrauliczny Dźwig Samochodowy
Suwnice
Dźwigi i windy
Żurawie
Wciągniki/ wciągarki
Hakowy sygnalista
Konserwator UDT
Szkolenie na strażaka
Kurs pilarski
Szkolenia z zakresu BHP


Centrum Szkoleń
Firma szkoleniowa
podnosniki.edu.pl


Nasza kadra szkoląca to świetni metodycy oraz trenerzy. Posiadają pełny zakres umiejętności tak samo w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym. Dzięki nieograniczonemu doświadczeniu w zakresie korzystania i konserwowania urządzeń w sposób łatwy dzielą się wiedzą. Nasze kursy zakańczają się sprawdzianami umiejętności dającymi zezwolenie i legitymacje Urzędu Dozoru Technicznego. Uprawnienia przygotowujemy w języku polskim. Jeśli Klient ma potrzebę, wypisujemy prócz tego zaświadczenia w języku angielskim, niemieckim, norweskim. Usługa taka nie wymaga dodatkowych wpłat. Nasze legitymacje są respektowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Ostatnia aktualizacja firmy: 2016-05-23